Názory a zkušenosti našich zákazníků

“Dobrý den, před třemi týdny jsem prodával Vaší společnosti auto v Sokolově. Rád bych touto cestou dodatečně pochválil jednání Vašeho zaměstnance p. Hrubého. Slušný, kompetentní. Tak by to mělo být.”

Lubomir Kovář, Sokolov

“Dobrý den, kupovali jsme s manželkou již 3. auto u Vás, a musím říct, že moc dobře víme, proč se k Vám vracíme. Zejména musím dát obrovský dík p.Krylovi, který od první chvíle pro nás dělal opravdu maximum k naší spokojenosti. Od začátku, kdy jsme oslovili prodejce pana Kubáta, šlo vše jako po másle. Auto nám se vší odborností předvedl, projel, když bylo vše, jak jsme očekávali, přišla na řadu nevím jestli slečna nebo paní Němcová Ludmila. Ta to celý zprocesovala do hodiny s úsměvem na rtu a do 30 min po podepsání všech papírů jsme odjížděli v novém autě. Dělám obchod 23 let a pokud manager je managerem, tak za mě je to p.Kryl. Děkujeme za vše, když někdy v budoucnu budeme řešit auto, tak rozhodně v AAA Auto Praha.”

Martin Kubař, Praha

“Dobrý den, moc děkuji za pomoc při výběru a koupi nového vozu, konkrétně hlavně panu Raškovi a panu Krylovi. Když se mi ze pokazilo moje staré auto, byli okamžitě velice nápomocní a celý výběr nového auta šel bez menších problémů. Vše vyřízené během chvilky a já mohla bez problémů odjet, jakožto velmi spokojený zákazník, i s autem. Děkuji”

Nikola Bračíková, Praha

“Včera jsem koupila auto a nemůžu vůbec nic vytknout , jednala jsem s panem Martínkem , který mi naprosto úžasne pomohl s vyberem nového auta s kterým jsem nad míru spokojena! Vše proběhlo bez žádného problému a jednání bylo na špičkové úrovni! Ještě jednou obrovský dík všem, cele olomoucké pobočce a pan Kamil Martínek je TOP !”

Lenka Turková, Olomouc

“Děkujeme za vstřícný a profesionální přístup při koupi auta prodejci Josefovi Škopkovi.Byl velmi ochotný což se už dnes málo vidí.Děkujeme”

Luboš Kracík, Praha

“Dobrý den, chtěl bych poděkovat pracovníkům pobočky v Sokolově za vysoce profesionální, rychlý a vstřícný přístup při výkupu mého osobního vozu. Jsem s jejich prací velice spokojen a v budoucnu určitě opět využiji Vašich služeb nejen při prodeji, ale i při nákupu nového vozu.”

Ing. Bohumil Nečesánek, Sokolov

“Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala týmu AAA auto z pobočky v Plzni za ochotu, vstřícnost a pochopení při řešení mé situace při koupi auta. Dokáži ocenit nejen profesionalitu manažerů a prodejců, ale také empatii a lidskost. Paní Zuzana Neuberg a manažer pan Saidl jsou toho příkladem! Věřím, že se tento text dostane k nejvyššímu managementu firmy a předají poděkování do Plzně. Mějte všichni příjemné vánoční svátky a v novém roce ať se splní každému jen to, co si přeje! Jsem s pozdravem!”

Světlana Lisová, Plzeň

“Naprosto skvele, musim pochvalit Petra Kuchynku, Jiriho Sloupa a pak manazery Jiriho Plasila a Jana Zilinu za naprosto profesionalni pristup. Zatim jsem se pri vykupu luxusni limuziny s takovym pristupem nesetkal. Nakonec jsme se nedomluvili, ale verim, ze to priste vyjde.”

Gumbalkan, Praha

“Dobrý den :-) Touhle cestou bych jen chtěla poděkovat za pomoc při výběru auta hlavně dvoum vašim zaměstnancům. Jména si bohužel nepamatuji, ale veselý pán, který se mnou vyřizoval papíry, i pan prodejce, který byl velmi příjemný a ochotný, mi svým přístupem zlepšili cely den :-) takhle to má vypadat! Takže ještě jednou děkuji AAAautu - Praha. Hezky den!”

Michala Čermáková, Praha

“Děkujeme za vstřícný a profesionální přístup prodejce Stanislava Píseckého. Poradil, odborně i lidsky a neváhal s námi v prudkém dešti procházet celý areál :-)”

Kateřina Latová, Praha

“Dobrý večer, moc ráda bych poděkovala celému týmu Mototechny v provozovně Čestlice, zvláště panu Antalovi, který se mně osobně věnoval. Spolupráce byla velice rychlá, vstřícná a profesionální. Děkuji.”

Markéta Procházková, Praha

“Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat p. Tomáši Hadaščokovi a jeho obchodnímu týmu z ostravské pobočky Vaší firmy, který mi vycházel maximálně vstříc po celou dobu výběru a koupě nového vozu Audi A4 v září tohoto roku. Chtěl bych vyzdvihnout zejména profesionální a vstřícný přístup všech vašich kolegů, kteří se na prodeji podíleli.”

David Hájek, Ostrava

“Dobrý den, dne 2.11.2019 jsem koupila vozidlo na Vaší provozovně v Praze - Dolní Chabry. Chtěla bych tímto poděkovat za perfektní přístup a služby všech a hlavně velká pochvala pro prodejce p. Michala Liberdu, z mé strany absolutní spokojenost. Děkuji”

Miroslava Plainerová, Praha

“Chtěl bych touto cestou poděkovat za rychlý a bezproblémový výkup mého vozidla, jmenovitě Vašemu zaměstnanci panu Janu Dobešovi.”

Jan Vondrouš

“Děkuji panu Martínkoviči za příkladné věnování se nám při koupi vozu.”

Jiří Kratochvíl, Liberec

“Tímto bych chtěl poděkovat celému týmu AAA Auto v Mladé Boleslavi, zejména panu Jaroslavu Zmeškalovi, za ochotné, vstřícné a rychlé jednání a nadstandardní služby v případě výkupu vozidla. Ještě jednou díky!”

Ing. Jan Havelka, Mladá Boleslav

“Touto cestou vám chci poděkovat a zároveň pozdvihnout profesní kvality vaší zaměstnankyně Kristýny Dofkové. Chtěla bych poděkovat za vřelý a profesionální přistup této operátorky. Tato mladá žena svou prací navrací vaší společnosti dobré jméno. Doufám, že touto formou přispěji k lepšímu ohodnocení její práce. Děkuji mockrát, že zaměstnáváte správné lidi.”

Lenka Polcrová

“Dobrý den, na Vaší pobočce v Chomutově jsem kupovala vůz Citroen Picaso a svůj automobil jsem nechávala protiúčtem. Na pobočce jsem se setkala se skutečnými odborníky, milými a ochotnými lidmi. Skutečně jim patří můj obrovský dík a doufám, že se k nim dostane - jmenovitě pan Tomáš Jarolím a pan Pavel Saudek.”

Jana Kožíšková, Louny

“Dobrý den, chtěl bych tímto velmi poděkovat kolektivu na pobočce AAAAUTO Ostrava a především panu Antonínu Vývodovi, který v porovnání s dalšími dvěma kolegy byl opravdu velmi příjemný a ochotný cokoliv vysvětlit, ukázat, zařídit. Bohužel náš první pokus o koupi vozidla nevyšel nejlépe, zjistili jsme, že auto není ve stavu, v jakém sme si mysleli. Pobočka velmi ochotně přistoupila na výměnu vozu za jiný vůz, tentokrát jsme před provedením výměny zajeli do servisu a po kontrole, kdy bylo vše v pořádku, jsme ještě týž den odjížděli v jiném novém vozidle.”

Daniel Tkačik, Ostrava

“Vážení, rád bych poděkoval Vaši firmě za perfektní přístup ke školení a výběru zaměstnanců. Dne 10.8.2019 jsme prodávali auto na pobočce Kosmonosy. Profesionální přístup a vstřícné jednání Vašeho kolegy pana Martina Sekaniny musím jenom velmi kladně hodnotit. Opravdu jsem se dlouho nesetkal s takto perfektním přístupem, vystupováním a zároveň důslednou kontrolou všech náležitostí kupovaného auta. Mnohokrát děkuji, budu chválit všude. Děkuji a přeji krásný den všem.”

Jan Kravciv, Mladá Boleslav

“Velmi spokojen.Chování i přístup k zákazníkovi za 1”

Jiří Šottl

“"Po dlouhém hledání jsem konečně našla své vysněné auto v AAA!"”

Růžena Procházková, Teplice

“Paní Hana Skovajsová pracuje jako průvodčí a za měsíc jde do důchodu. Udělala si radost a koupila v Táboře nové auto :-) Bude jmenovat Cíťa (předchozí se jmenovalo Bohouš). Přejeme mnoho šťastně najetých kilometrů!”

Hana Skovajsová, Tábor

“Dobrý den, rád bych vyzdvihl péči o zákazníka na pobočce v Hradci Králové. Přišel jsem na pobočku a v podstatě ihned se mě ujal zaměstnanec pobočky a nabídl mi své služby. Pro upřesnení: jsem klient, který prošel insolvencí, přesto se mě ochotný personál ujal a nabídl mi hledání řešení. Bohužel v mém případě nebylo možné najít možné řešení financování vozu vzhledem k předchozí insolvenci (ukončení v 12/2017). Přesto děkuji za projevenou snahu. Jen bych rád poznamenal, že ne všichni zákazníci, kteří prošli insolvencí, jsou nespolehliví. Prošli si pětiletým obdobím, kdy jim byla ze svých příjmů strhávána maximální možná srážka ze mzdy, a bohužel jsou poznamenáni na dalších 5 let po skončení insolvence cejchem nesolventní nebo nedůvěryhodný. Ne všichni se dostali do insolvence vlastní vinou, a věřte, že většina lidí, kteří prošli touto zkušeností, dostalo životní lekci a uvědomují si, jak dále nakládat se svými financemi. Je mi líto, že není možné pomoci lidem v podobné situaci, protože si myslím, že se jedná o velkou skupinu lidí, čímž přicházíte o spoustu zákazníků. Na závěr žádám o předání poděkování pracovníkům Královéhradecké pobočky (navštívené dne 4.7.2019 po 15:00) za příkladnou péči o zákazníka a přeji všem zaměstnancům mnoho zdaru.”

T.V., Hradec Králové

“Dobrý den, dnes jsem na Vaší pobočce v Chomutově kupovala vůz Ford Fiesta a setkala jsem se skutečnými odborníky, milými lidmi, ochotnými pomoct v každé situaci. Skutečně jim patří můj obrovský dík a doufám, že se k nim dostane.”

Jitka Navrátilová, Chomutov

“"Koupit zde auto jsem se zprvu bál. Zaplatil jsem si odborníka na prověření. S prohlídkou a prověřením auta nedělali prodejci žádné potíže. Koupil jsem Superb 2015. Mám auto 10 měsíců a jsem maximálně spokojen. Je to druhé auto z AAA a pokaždé super. Musíte si jej opravdu prohlédnout a budete spokojeni."”

Stanislav Nosek, Praha

“Slečna Stratilová přišla s nabídkou nového vozu od Škoda auto (včetně financování), ale motor 1,0 mpi, ale také nabídka našich služeb, přístupu a následně i financování ji přesvědčila, aby koupila auto u nás. Fotka je důkazem, že od nás odjížděla šťastná :-)”

Lucie Stratilová, Olomouc

“Děkuji zaměstnancům na pobočce v Sokolově za příjemný přístup, férové jednání. Auto bylo vykoupeno rychle a za rozumnou cenu bez zbytečného zdržování. Díky”

Milan Kaigl, Sokolov

“Pan Christ u nás prodal svoje auto a hned si koupil jiné :-) byl velmi spokojen s rychlostí vyřízení všech potřebných formalit.”

p. Christ, Brno

“Děkuji Vaší pracovnici sl. Strnadelové za perfektní nabídku vozu. Zeták si Octaviii nakonec koupil.Tak si představuji službu zákazníkum.”

Milan Hajný, Hranice na Moravě

“Pan Schrötter je naším stálým zákazníkem, který ma svého osobního prodejce Radka Sedlaře. Pan Schrötter si každý rok pravidelně udělá radost zánovním vozem. Z naší brněnské pobočky si teď odváží nádhernou X6 a doporučuje naši pobočku pro přátelský a velmi férový přístup. Pane Schröttere, děkujene za obchod a na shledanou zase za rok!!! :-)”

p. Schrötter, Brno

“Zákazník pan Halický se rozhodl udělat si radost a po deseti letech vyměnit svého VW Golfa, který byl jeho prvním autem. Kontaktoval naši pobočku v Hradci Králové s tím, že se mu v naší nabídce líbí Ford Mustang. Golfa jsme odkoupili a p. Halický tak mohl rovnou ve svém novém Mustangu odjet domů.”

p. Halický, Hradec Králové

“Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat Vašemu zaměstnanci p. Jiřímu Kratochvílovi za vstřícné a bleskové jednání v rámci ročního neřešeného problému. Prosím o předání tohoto sdělení jeho vedoucímu pracovníkovi. Děkuji, Francová, Plzeň”

p. Francová, Plzeň

“"Nyní dokončujeme finální proces koupě nového vozu. Musím říci, že minulé špatné zkušenosti při prodeji/koupi vozu jsou nyní pryč. Progres zaměstnaneckého přístupu směrem k zákazníkovi je fascinující. Chtěl bych zejména poděkovat Vašemu zaměstnanci panu Blehovi a panu Píseckému. V neposlední řadě při dokončení prodeje nás mile překvapila slečna Ježková."”

D. Ivanič, Praha

“Zakoupila jsem u Vás na pobočce v Ostravě (Místecká) auto Volkswagen Golf. Našim prodejcem byl Michal Loprais. Touto cestou bych chtěla tomuto prodavači poděkovat za profesionální přístup a za to, že se nám maximálně věnoval. Děkuji i celé pobočce za hezký přístup k lidem. Ještě jednou děkuji.”

Ivana Chovancová, Ostrava

“Pan Radovan si u nás pořídil stylovou 508. Velká spokojenost, financování na leasing dle potřeb... jenže pak bouračka a auto na odpis. To není konec světa, ale co teď? Havarijko vše vyřešilo a pan Radovan už věděl, kam pro nové. Opět na leasing, navíc s oblíbenou akcí CASHBACK, díky které získal 35 tisíc zpět na akontaci. Spokojeně odjížděl v této dravé Giuliettě a doufá, že tentokrát už bez nehod ;-)”

p. Radovan, České Budějovice

“Do třetice všeho dobrého? Když je zákazník spokojený, vrátí se i počtvrté. Důkazem je pan Adam, pro kterého je tento fešný Rapid Monte Carlo již čtvrtým autem od nás během 2 let! Naše financování na úvěr je totiž výhodné, výměna na protiúčet jednoduchá, a navíc také s dodatečnou slevou na nový vůz. Zkuste to! :-)”

p. Adam, Hradec Králové

“Stylový Seat, nebo sportovně-elegantní Audi? Z naší nabídky 25 značek a stovek modelů si každý vybere to své, tak jako pánové Josef a Petr. Oba sympaťáci odjížděli z teplické pobočky spokojeni a ve vozech, které přesně seděly jejich požadavkům. Zkuste to taky!”

p. Josef, p. Petr, Teplice

“Paní Vobořilová u nás prodala své starší auto a koupila si úplně novou Dacii Logan. Původně si ji chtěla koupit u dealera, ale na úvěr jsme nabídli lepší podmínky. Velmi se jí líbil přístup celé pobočky - protože byla s přístupem maximálně spokojena, rozhodla se koupit vůz u nás.”

p. Vobořilová, Hradec Králové

“Fanouškům Baníku a Vítkovic není třeba Frantu Chmiela představovat :-) Mladý gólman nás potěšil návštěvou na pobočce v Ostravě, kde pro sebe a svoji přítelkyni "vychytal" tuto bílou Octavii. Přejeme mnoho šťastných kilometrů na cestách a čistých kont v bráně!”

František Chmiel, Ostrava

“Maminka s dcerou jely kolem, chtěly se vlastně jen podívat. Najednou se však zamilovaly na první pohled do krásné Fiesty. Auto ihned koupily a s úsměvem odjížděly domů. Velmi je překvapil příjemný a vřelý přístup celé pobočky. Jako dárek dostaly naše modré deštníky, ze kterých mají velkou radost :-) Rády nás doporučí svým známým.”

Dana Vlášková, Hradec Králové

“"Koupil jsem Roomstra v Ústí n.L. a kromě zbytečně zdlouhavému vyřizování dokladů jsem celkem spokojený."”

Jaroslav Špitálník, Ústí nad Labem

“Pan Sejkora u nás prodal svůj krásný Mercedes CLK z roku 2007 s nájezdem 70 tisíc km a koupil si další Mercedes, tentokrát E. Byl velmi spokojený s přístupem celé pobočky; auto jsme mu zdarma odvezli na prohlídku do servisu Mercedes, kde pracuje jeho syn. V servise auto chválili, nenašli nic špatného a koupi doporučili. Pan Sejkora si tak ještě dnes auto odvezl.”

Josef Sejkora, Hradec Králové

“Dobrý den všem, chtěl bych poděkovat a hlavně vyzdvihnout přístup pana LUKÁŠE PROKIPA, manažera prodeje tady u nás na pobočce ve Znojmě, za jeho profesionální přístup ohledně dnešní prohlídky automobilu, který jsem si nechal dovézt na pobočku. I přesto, že mě nabízená Toyota zklamala a nakonec jsem si ji nevzal za vlastní, potěšil mě alespoň velmi vstřícný a především odborný servis pana Prokipa. Nadále budeme v kontaktu a pevně doufám, že za pomoci jeho přístupu v hledání toho pravého vozu dopadne na jedničku v brzké době. Přeji AAA více takovýchto profesionálů. S pozdravem pěkného dne”

Pavel Krejčí, Tasovice

“Dobrý den, tímto bych chtěl velmi poděkovat pracovníkům AAA Auto na pobočce v Chomutově za skvělý servis během výkupu a prodeje. Zejména za vstřícný přístup, profesionální vystupování, kdy mi strávený čas na pobočce uběhl opravdu rychle. Je skvěle se vracet pro nové auto , když víte, že Vás obslouží takto skvěle sehraný tým profesionálů. ”

David Skácel, Chomutov

“Paní Alena Stárková ze Skalné u Chebu si přišla splnit svůj americký sen do Sokolovských AAAček. Její radost z nákupu svého vysněného vozu z paní Aleny přímo srší J”

Alena Stárková, Sokolov

“Pan Vaněk koupil v Teplicích Škodu Karoq, resp. ji vyměnil za svou Octavii. Jde již o třetí auto, které u nás koupil – a vždy je velmi spokojen.”

Vaněk, Teplice

“Pan Bánovský, hokejový fanoušek z Litvínova, koupil na pobočce v Teplicích Ford Focus a zároveň prodal svůj VW Sharan.”

Bánovský, Teplice

“Zákaznice si na brněnské pobočce koupila auto na leasing - byla maximálně spokojená s přístupem a profesionalitou prodejců a manažerů pobočky.”

Brno

“Právě jsem ve Vašem autobazaru v Praze 8 prodal svůj vůz. Po všem, co jsem o "Ačkách" slyšel jsem k Vám nepřicházel s lehkým srdcem. Měl jsem štěstí a byl jsem obsluhován panem Valentou. Dovolte mi, abych mu i tímto způsobem poděkoval za přijmené, ukázkově slušné a perfektně profesionální vystupování. Rychle získal moji důvěru a vše proběhlo hladce, přesně tak, jak jsme se dohodli a doufám, že k oboustranné spokojenosti. Děkuji AAA a zvláště pak Vám , pane Valento.”

MUDr. Antonín Pechar, Praha

“Náš spokojený zákazník z Teplic, autobusák, koupil hotově Mercedes CLS 500 a splnil si svůj sen :) ”

Teplice

“Vysněné auto pro syna? I to jde :) Paní Pavlíně jsme nastavili financování na leasing přesně podle potřeb, a ona tak mohla pořídit tuto Fabii RS, kterou osedlá syn Lukáš. ten tak odjížděl z naší liberecké pobočky s úsměvem na tváři :)”

Liberec

“Po dlouhém vybírání vozu jsem si nakonec své auto našel. Výběr nebyl vůbec jednoduchý, ale nakonec to dopadlo dobře. Zatím jsem s autem naprosto spokojený. Děkuji pobočce v Ostravě”

Vít Lukaštík, Ostrava

“Před pár týdny jsem si koupil na Vaší pobočce v Chomutově vozidlo. Hned po příchodu do autobazaru se mě ujal pan Patrik Schindler. Řekl jsem mu jaké auto si představuji ke koupi, jedno takové se našlo ale bylo na jiné pobočce. O vše se postaral a za pár dní auto bylo v Chomutově .Musim mu poděkovat za velkou ochotu. Po této zkušenosti jsem změnil na AAAAUTO názor a nemohu jinak než doporučit všem kteří hledají kvalitní ojeté vozidlo. ”

David Š, Chomutov

“Musím VELICE vyzdvihnout a pochválit přístup a vstříctnost prodejce pana Felixe Hampapy který jakožto prodejce na pobočce v Jihlavě mi byl nápomocen s výběrem vozu jakož i s jeho představením.Musím doopravdy říci že je to správný člověk na správném místě.Pokud hledáte kandidáta na vyšší jeho pozici jsem jednoznačně pro.Děkuji”

Koten, Jihlava

“Dobrý den! Touto formou chci vyjádřit poděkování za přístup Vašich zaměstnanců při výměně a následné koupě automobilu. Objednal jsem si automobil značky Favorit. Toto vozidlo jsem měl přistavené hned druhý den na Vaší pobočce v Sokolově. Jelikož se nám s manželkou nelíbilo problematické zavírání dveří, tak jsme ho v stanovené lhůtě vrátili zpět. Zaměstnanci tuto skutečnost vzali v úvahu a objednali stejné vozidlo "Favorit". Druhé vozidlo nám vyhovuje. Jednání zaměstnanců bylo korektní, slušné a vstřícné. Navíc nám kompenzovali cenový rozdíl v cenách automobilů, a to tabletem a povinnou výbavou. Tímto chci poděkovat Vašim zaměstnancům, a to konkrétně panu Michalu Vavrečkovi a Michalu Michalíčkovi. Na závěr uvádím, že od AAA auto jsem koupil již třetí auto ke své spokojenosti. ”

Ing. Jozef Kováč

“ Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat pracovníkům ostravské pobočky za vstřícný a férový přístup, kteří se podíleli na prodeji vozu Opel Astra G, který jsem koupil začátkem února 2019, zvlášť pak panu Michalu Kučerovi a taky jeho kolegovi, jehož jméno neznám, ale který mi asi týden před koupí Astry předváděl Opel Merivu. Všem ještě jednou díky!”

Marek, Ostrava

“Dobrý den, píšu ohledně toho že jsem chtěl pochválit pana Jaroslava Zmeškala výkupčí AAA AUTO z Mladé Boleslavi který dnes ode mě vykoupil Nissan X-Trail. Perfektní a seriozní jednání které se jen tak nevidí.Dostal jsem nejlepší cenu v ČR a to i před rokem kdy jsem prodával Nissan Juke. Moc děkuji a určitě se příště zase obrátím na AAA AUTO. S pozdravem”

S. Jandus , Mladá Boleslav

“Dobrý den, velká spokojenost s prodejem a s nákupem nového vozu v brněnské pobočce bazaru AAA auto. Dostal jsem velmi slušnou cenu při výkupu (cca 20% více než jinde) a získal jsem skvělý úvěr na nové auto. Rozhodně doporučím i známým, protože mám pocit, že jsem prodal a koupil opravdu velmi dobře. Děkuji, S pozdravem”

Michal J., Brno

“Naprostá spokojenost. Milý personál, který mě do ničeho nenutil a nehonil. Všechno dotazy uspokojivě zodpovězeny. Auto za super cenu, a získán výhodný úvěr. Spokojenost a doporučení pro všechny další (Ani žena se bát nemusí)”

Jarmila Nová

“Pan Rybár kupoval na pobočce v Ústí nad Labem Škodu Octavii na úvěr. Je to již třetí vůz od prodejce Martina Horváta, se kterým je velice spokojen. ”

Rybár, Ústí nad Labem

“ Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval za kladné vyřízení reklamace, na pobočce Hradec Králové, kterou se mnou vyřizoval vedoucí pobočky (manažer) dne 24.7.2018 ve večerních hodinách. Byl bych rád, aby se o jeho příkladné a profesionální práci dozvěděli i jeho nadřízení . S pozdravem Ronald Tměj”

Ronald Tměj, Hradec Králové

“Dobrý den, dovolte mi, abych touto cestou vyjádřila maximální spokojenost jak mou tak mého manžela s přístupem, jednáním a ochotou pana Jana Chalupeckého z pobočky AAA auto na Kladně. Navštívili jsme Vaši pobočku na Kladně za účelem výkupu vozidla, což jsme udělali již v minulosti cca před 5 lety. Byli jsme velmi nadšení, že pan Chalupecký stále na této pobočce pracuje a že máme opět možnost řešit prodej vozu právě s ním. Velmi ho tímto chválím, je to člověk na svém místě!!! Děkuji a přeji hezký den”

Lenka K., Kladno

“Chtěla bych nesmírně pochválit Kolinskou pobočku. Přístup zaměstnanců je nebývale příjemný a ochotný. Ač jsme nenašli spolecne řešení, tak ale péče o zákazníka je velice nadstandardní. Věřím, že v tom budou nadále pokračovat. Všude doporučuji. Přeji spoustu dalších spokojených zákazníků. Hezký den”

Monika Adelová, Kolín

“Dobrý den, tento týden jsem protiúčtem koupil v AAA Liberec Renault Clio. Musím touto cestou poděkovat za vstřícnost a nesmírnou ochotu již při výkupu mého Citroëna panu Zmeškalovi. Zároveň musím vyzdvihnout perfektní profesionální, ale i lidský přístup prodejce panu Hromádkovi. Jsou to lidé na správném místě. Múj dík patří i paní Vackové.Četl jsem hodně kritiky na AAA, ale já mám již druhé auto z AAA a můj švagr také, ale pokaždé jsme se setkali s ochotou. Jěště jednou díky. ”

Josef Chaloupek, Liberec

“Dobrý den, uděluji pochvalu Vašemu pražskému prodejci panu Milanu Vosáhlovi. Obsloužil nás jako profesionál, naše dotazy a požadavky ho nijak neobtěžovaly a ve všem nám vyšel vstříc při koupi vozidla u AAA Auto, Praha, ulice Dopraváků. Odjeli jsme se Scoutem a Vaši pobočku mohu známým jen doporučit. Hezký den a prosím, vyřiďte poděkování panu Vosáhlovi. ”

Jana Holubová a Pavel Sýkora, Praha

“Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat sl. Kořínkové za vyřízení reklamace k mému zakoupenému vozu Passat ( chybí SK ). Byla velmi ochotná a vše se mnou vyřídila po telefonu. Přeji krásný den”

Martin Dudík, Praha

“Dobrý den, pane řediteli, snad si ještě vzpomínáte na právem velice rozhořčenou zákaznici. Nakonec jsem přeci jenom od AAA Auto a.s. automobil koupila a jsem s ním spokojená. A co víc .... jistě nemáte tušení, že AAA Auto funguje i jako seznamka! Díky problémům s koupí vozu jsem se seznámila s báječným člověkem, který se mi z počátku snažil pomoci, až se z toho vyklubala láska s velkým L. V srpnu t.r. jsme se sestěhovali, plánujeme svatbu a byl potřeba další vůz do rodiny. A kde jinde koupit, než v naší seznamovací agentuře AAA Auto Kolín :-D. Koupě proběhla bez problémů a s vozem jsme spokojeni. Tímto bych chtěla poděkovat Vaší společnosti, jmenovitě pak p. Fajglovi a p. Uhlířovi z AAA Auto Kolín za vstřícnost a ochotu. Časem oba vozy zase vyměníme za novější ..... a hádejte, kde?..... S přáním hezkého dne”

Martina Rindová, Kolín

“Po přečtení několika recenzí na AAA jsem se rozhodl, že přispěji také troškou do mlýna. Minulý týden jsem si v AAA Praha kupoval v pořadí už čtvrté auto za dobu 20 let. Nemohu říci, že jsem měl někdy nějaké problémy, pokud se týká zakoupených vozidel. Ono je také rozdíl kupovat novější vozy cca do 3 let stáří a je rozdíl kupovat stará vozidla s najetým tachometrem 180 tisíc a více. Co můžete od takových starých ojetin očekávat. Tam už čekají každého jen a jen investice. To píší proto, neboť od několika kamarádů, kteří koupili v AAA tyto stařešiny, začaly nadávat, jako by za to mohlo AAA. Nikdo přece nedá do výkupu staré vozidlo, které v budoucnu bude bez investic. Rozhodně se nevyplatí jet do bazaru a hned si vzít první vozidlo, které se mi líbí. Jezdím tam předem nejméně tři měsíce a je třeba sledovat jak a která auta jdou na odbyt. Také je třeba, pokud má někdo možnost, nespoléhat se jen na Cebii, ale ofotit si VIN a zjistit si sám, zda vozidlo bylo havarované, či nikoli atd., atd. Vždyť kupuji třeba za 400 tisíc, to už jsou slušné peníze. Za celou tu dobu jsem se tam setkal jak se slušným personálem, tak i s hulvátstvím, nadřazeností atp. Je pravdou, že by vedení AAA mělo více pečlivěji přistupovat při výběru nových pracovníků. Při koupi posledního vozidla se mi věnoval od začátku až do konce jistý pan Čada, musím říci, klobouk dolů, opravdu profesionál, nikam nespěchal, všechno se snažil vysvětlit, hlavně mne do ničeho nenutil a nechal mi dost prostoru na zvážení. Sám se nabídl, že s vozidlem můžeme absolvovat další jízdu, nebo si vybrat jiné. To píši proto, neboť jak jsem řekl, v průběhu těch asi tří měsíců jsem se svezl s dalšími třemi vozidly a narazil jsem na jednoho šikulu, který mne vzal přes tři retardéry, na hlavní jsme ani nevyjeli s tím, že pospíchá, druhý se vymlouval, že ke Zdibům stojí často policajti, no hrůza. To si nevymýšlím, to je fakt, také jsem to dal vědět nadřízeným. Proto říkám, je to vše jen a jen v lidech, kdyby bylo více takových Čadů v AAA, rozhodně by prodali více vozidel a nikdo by si nemusel ztěžovat. Proto bych recenzi uzavřel spíše s kladným hodnocením a AAA bych doporučil každému, kdo tam nebyl a myslí si opak. Víte, ono se toho tolik napovídá a když se člověk toho dotyčného zeptá, tak ani neví, kde AAA v Praze sídlí. Pokud bude zdraví sloužit, tak za tři, čtyři roky mne v AAA opět uvidí.”

Vladimír Chvapil, Praha

“Olomoucká pobočka AAA Auto se od mé poslední návštěvy před 3 lety změnila k nepoznání. Velmi mě potěšil přístup zaměstnanců, příjemné prostředí a hlavně velký výběr vozů. Mám radost, vybral jsem si auto přesně pro mě.”

Olomouc

“Touto cestou chceme moc poděkovat Vašemu zaměstnanci z pobočky Chomutově panu Chadtovi (neví jestli jsem ne zkomolil jméno ) za velice velkou ochotu a za maximální pomoc při koupi HONDY CIVIC 1.8 ze dne 26.10 a 27.10. 2018 . Ještě jednou děkujeme a přejeme AAA auto více takovýchto příjemných a ochotných lidí DĚKUJI ”

Zdeněk Kodrík, Chomutov

“Dobrý den paní ředitelko, dovoluji si vás oslovit jako zákazník, který navštívil jedno z vašich autocenter AAA AUTO v Praze 8, Dopraváků 15. Dne 20. 10. 2018 jsem si u vás poprvé zakoupil ojetý vůz, a tak je zcela logické, že se nemohu a ani nechci pouštět do hodnocení kvality pořízeného vozidla a vyjadřovat spokojenost či nespokojenost. To ukáže až čas, v tuto chvíli by se jednalo o čirou spekulaci. Rád se však s vámi podělím o osobní zkušenost, týkající se jednání vašich podřízených. Vašich služeb jsem využil již v minulosti několikrát a přestože přístup prodejců nebyl vysloveně "propadák", nenabyl jsem bohužel pocitu, že je o mě dobře postaráno a s nepořízenou jsem vždy odešel. Neosobní přístup, spěch a bezemoční tlak na výkon, ve mě zanechal hořký pocit z honu na zákazníka, kterému se sebemenší zaváhání prostě neodpouští a bez skrupulí dostává najevo odměřenost až nezájem. Poslední pokus nákupu u vás jsem se rozhodl uskutečnit jedině proto, že mě doprovodil syn, abych na výběr nebyl sám. Již první setkání s vaším prodejcem panem ing. Tomášem Bočkem bylo pro nás velmi příjemné. Komunikace na úrovni, ale přitom s úsměvem a zvesela. Hned na první dobrou bylo jasné, že se má co otáčet, ale jeho empatie a profesionální přistup způsobil, že nám vůbec nevadilo na něho čekat a vlastně jsme se těšili. Dokonce si našel i chviličku, aby se přišel omluvit, že se pozdrží déle než očekával. Zdánlivá maličkost, ale nás jeho zájem, že se nám chce skutečně věnovat, velmi potěšil. V následujícím přístupu pana Bočka byl jasně patrný přehled a znalost problematiky, ale mimo to v nás jeho klidné jednání vzbudilo důvěru a chuť s ním dále vybírat a nakupovat. Působí dojmem, že své práci rozumí, má ji rád a nás to s ním fakt bavilo. Možná i proto jsme pak snadněji zvládali poměrně zdlouhavý prodejní proces, který nám mimo jiné také výrazně zpříjemnila paní Renáta Kočová svým milým přístupem. Rád bych vás proto požádal, zda by jste mohla touto cestou ještě jedou panu Bočkovi naším jménem poděkovat a veřte, že v něm máte pracovníka, který vaší firmě dělá skutečně dobré jméno. S klidným svědomím pana Bočka doporučím svým známým. S pozdravem”

František Horčička, Praha

“Dnes jsem nakoupil vozidlo na vaší pobočce v Opavě. Oceňuji zákaznický přístup, ochotu a odbornost vašich pracovníků. ”

Lukáš M., Opava

“Dobrý den, rád bych poděkoval Vaším prostřednictvím panu Kubínkovi na pobočce v Otrokovicích, za ochotu a vstřícnost při koupi ojetého vozu koncem září. Změnil jsem názor na AAAauto a přeji Vám takových lidí jako je pan Kubínek co nejvíc. S pozdravem Vojtěch Adamík ”

Vojtěch Adamík , Otrokovice

“Dobrý den, ráda bych celému týmu Pražské pobočky AAA Auto popřála šťastné a veselé vánoční svátky. Před časem jsem u vás kupovala vůz. Tímto bych vám všem, zejména panu Vladanovi Antala chtěla poděkovat za skvělý, ochotný a velice milý přístup na profesionální úrovni. Kéž by každý prodejce byl jako pan Antala. Do Nového roku přeji spoustu úspěchů. S pozdravem a úctou ”

Ivana Sadvarová , Praha

“Dobrý den, před 14ti dny jsem přes libereckou pobočku prodávala a zároveň kupovala auto. Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektní jednání ze strany Vaší společnosti a to konkrétně těmto lidem: Lence Šulcové Henrichu Filkovi Jaroslavu Zmeškalovi Díky nim se z noční můry stala procházka růžovým sadem. J Děkuji”

Dana Študentová, Liberec

“Dobrý den, před 14ti dny jsem přes libereckou pobočku prodávala a zároveň kupovala auto. Chtěla bych touto cestou poděkovat za perfektní jednání ze strany Vaší společnosti a to konkrétně těmto lidem: Lence Šulcové Henrichu Filkovi Jaroslavu Zmeškalovi Díky nim se z noční můry stala procházka růžovým sadem. J Děkuji”

Dana Študentová, Liberec

“Prosíme o velké opravdu velké poděkování vašemu řidiči jménem Jiří příjmení bohužel nevíme který nás v pátek 18.5 vezl z Mimoňě k vám do autobazaru za jeho velmi příjemné a profesionální jednání . Toto nám ještě chybí ke stoprocentní spokojenosti doufáme že i tento požadavek se nám pokusíte splnit.Děkujeme a s přátelským pozdravem”

Jiří a Radka Martínkovi, Praha

“DOBRÝ DEN. DĚKUJI ZA VELMI DOBROU SPOLUPRÁCI. A PÁN, CO SE MNOU CELOU DOBU ŘEŠIL VÝKUP AUTOMOBILU HYUDAI I20, VELKOU POCHVALU. VYSOKÁ A HLAVNĚ SLUŠNÁ ÚROVEŃ. DĚKUJI MOC, MOC.”

Pavel Pečenka, Praha

“Velmi chci poděkovat za profesionální přístup bobočky AAA auto v HK.Střidám vozidla každý rok a pokaždé si vyberu v AAA.Jsem sice z Pardubic,ale jezdím do HK.Musim pochválit jak výkupní oddělení,kteří neslibují nesmysly,ale jednají narovinu,tak mechaniky,ochotné prodejce,ale hlavně vedení pobočky včetně pana Patrika Šimička,kt.se ome postaral,zaroven moc pěkné holky v kancelari:).Určitě se sem budu vracet,az si zase půjdu koupit za půl roku nové auto.AAA není už to,co bylo kdysi,ale profesionální autobazar.Točí zde tolik aut,ze nemají důvod dělat jakékoliv nekalosti.Určitě doporučuji!!!! ”

Martin Pavlíček, Hradec Králové

“Dobrý den. Volat už prosím nemusíte jelikož jsme si už u vás koupili nový vůz a doufáme, že budeme spokojeni. Rád bych vyzdvihl starost o nás a chování p. FENCLA, který se o nás postaral jako správný profesionál a jeho chování bylo super. To se už často nevidí. I další služby proběhli na vysoké úrovni na které jsme u vás nebyli zvyklí. To že jsme dostali další služební vozidlo aby jsem se dostal zpět po odvezení nového vozu pro starý vůz byla další třešnička na dortu. I tento šofér jeho jméno bohužel neznám, byl plný profesionál a i jeho chování naprosto perfektní dnes už vzácná ukázka chování prodejce k zákazníkovi. Tito dva vaši zaměstnanci by si zasloužili minimálně nějakou pochvalu nebo odměnu za svůj přístup k zákazníkovi. Ještě jednou děkuji a doufám, že s vozem nenastanou nějaké komplikace a starosti. Přeji hezký den.”

J.J.

J. Trachta, Brno

J. Štefan , Praha

A. Mrijaj, Praha

D. Pech, Praha

M. Jerie, Praha

N. Žákovská, Praha

“Dobrý den, ráda bych vyjádřila mou pozitivní referenci na www.aaaauto.cz. Včera - dne 2.7.2018 přibl. od 17.30 hod. jsem kupovala vůz dle dokladu 9000820349 - Xsara Picasso. Nevím přesně, kdo mne provázel prodejem, ale Váš zaměstnanec byl naprosto super. Nejen vrcholná profesionální úroveň a orientace na klienta, jako kupujícího, ale dávka empatie a bez tlaku na koupi + přidaná hodnota navíc. Přesně tak, jak bych si vždy představovala. Skutečně super. To vše proběhlo i na jiných odd, případně přepážkách. Rozhodně budu AAA - čka doporučovat dál. Jste skvělí.”

Marie Kůlová

“ Chtěl bych tímto poděkovat Vaší společnosti AAA Auto a obzvlášť zaměstnancům pobočky v Teplicích, kteří po celou dobu co jsme u Vaší společností pořizovali vozidla, byli vždy vstřícní a ochotní. Je škoda, že při poslední návštěvě, kdy jsem chtěl udělat výměnu vozu za lepší, nedopadlo to z důvodu doplatku 40000.- dobře, jelikož v současné době nedisponuji touto částkou, ale i přes veškerou snahu vašich zaměstnanců na pobočce v Teplicích si velice vážím Vaší společnosti a i přes to že mám možnost vozidlo vyměnit u jiné společnosti z nulovým doplatkem ale s delší dobou splatnosti. Nadále budu Vaší společnost doporučovat, pokud někdo bude chtít prodat nebo koupit vozidlo. Děkuji za ochotu a velké poděkování manažerům a prodejcům na pobočce Teplice S pozdravem a přáním krásného dne ”

Michal Sklenička, Teplice

“chvalim pobočku v TEPLICICH JSOU TAM PŘIJEMNY LIDE ”

Sihelsky Jiři, Teplice

“Dne 22.10.2017 jsem zakoupila Fiat 500 a k prodeji jsem nabídla stejnou značku. Chci moc poděkovat všem, kteří se věnovali mé osobě a dali mi šanci si krasné autíčko koupit. Všem moooc děkuji. Máte úžasný personál.”

Pavlína H.

“Dobrý den, dne 18.11.2017 jsme s manželem zakoupili na pobočce v Kladně osobní automobil, rádi bychom touto cestou poděkovali za profesionální jednání konkrétně slečně Kellnerové, která má velkou zásluhu na uskutečněné koupi vozidla. Ještě jednou děkujeme za vstřícné a milé jednání. ”

Věra Marcinková, Kladno

“Vážená paní generalní ředitelko, minulý víkend jsme ve vaší společnosti na pobočce v Praze zakoupili vůz Toyota Yaris na protiúčet a velmi rádi bychom Vám, za vedení společnosti, a hlavně vašemu zaměstnanci, Janu Krylovi, složili pochvalu za příkladnou péči o zákazníka. Vůz byl kupován pro mého 80-ti letého otce, a proto jsem velmi ocenil slušné jednání, jaké se nám dostalo. Vše totiž proběhlo bez stresu a přesně tak, jak bylo slíbeno. Velmi mě to zaskočilo, jelikož před čtyřmi lety, kdy jsem na pobočce v Plzni měnil vůz, bylo chování zaměstanců, slušně řečeno, velmi neprofesionální. To samé se opakovalo později ještě jednou v Praze při prodeji vozu Mercedes. Avšak od té doby se evidentně časy změnily a díky panu Krylovi, který nám vše zařídil a vysvětlil, jsme koupili vůz u vás. Velmi mě těší, že si společnost pod vaším vedením pozvedla úroveň a že ji teď mohu s klidným svědomím všem doporučit. Na závěr bych Vás rád požádal o udělení pochvaly panu Krylovi, jelikož dle mého názoru si to zaslouží za vynaložené úsilí a péči k zákazníkům.”

P. Stulík, Praha

“Dobrý den, před týdnem jsme u Vás koupili auto, konkrétně BMW X3 a nemůžeme být více spokojeni. Služby, jaké nám u Vás byly poskytnuty byla opravdu na vysoké úrovni a tímto bych také chtěla poděkovat a pochválit pana J. Skořepku a paní H. Ježkovou. Starali se o nás bezkonkurenčně, i přesto, že jsme je bohužel zdržovali i po pracovní době. Máte opravdu tým sestavený z profesionálů a tímto moc a moc děkujeme. Přeji krásný den.”

C. Vlčkovová

“Po patnácti letech jsem vyměnil Octavii I za Octavii III. V AAA České Budějovice. V neděli večer vybrán vůz, v pondělí večer po převozu z Chomutova (na podvalníku!) čistý zvenčí i zevnitř a v souladu se specifikací uvedenou na internetu předán a sepsána smlouva. Papíry k vozu vč. plné moci, technické a evidenční kontroly přišly velice brzo. Prodejce pan Daniel Blažek ochotný a znalý. Místo mnou vybraného vozu navrhl výhodnější ve stejné cenové hladině. Jsem spokojen. AAA doporučuji. Jsou profíci.”

Jan Vazač, České Budějovice

“Vážení, ráda bych poděkovala všem zainteresovaným pracovníkům Vaší pobočky v Hradci Králové za profesionální přístup a celkovou pohodu při realizaci koupě vozu. V loňském roce si tam manžel koupil Mercedes A160 se kterým je velice spokojen a mně letos udělal radost předčasným vánočním dárkem: Fiatem Pandou. Rovněž perfektní. Administrativní úkony s přihlášením na odboru dopravy MM Hradce Králové nebyly, protože z Prahy všechny dokumenty přišly v naprostém pořádku a kompletní. Už mám Pandu přepsanou a hned se v ní usídlily dva pasažéři-viz 2.foto. Ještě jednou děkuji, všem v AAA AUTO, přeji další spokojené klienty, krásné vánoce a mnoho úspěchů i v roce 2018.”

Jana Michálková, Hradec Králové

“Dobrý den, dne 15. 12. 2017 ve večerních hodinách jsem si u Vás pořídila vozidlo, a touto cestou bych chtěla poděkovat a zároveň udělit pochvalu týmu z Ostravy za vstřícné jednání, profesionalitu a pomoc s výběrem auta. Byla jsem opravdu překvapená, s jakou profesionalitou a ochotou Vaši zaměstnanci ke mně přistupovali. Ještě jednou: ,,Ostraváci mooc Vám děkuji!" Prosím o předání nadřízeným týmu Ostravy!!”

Alena Strzelcová, Ostrava

“Dobrý den. Dne 14.12 2017 jsem na pobočce Hradec Králové zakoupil vozidlo Ford Focus. Děkuji všem zainteresovaným pracovníkům za jejich přístup. Zvláště děkuji paní Kateřině Dufkové za nadstandartní přístup k zákazníkovi. Zdraví a hezké svátky vanoční přeje Jiří Čížek Trutnov”

Jiří Čížek, Hradec Králové

“V sobotu 6.1.2018 jsem si na vaší pobočce Pardubice koupil vůz Ford Focus 2009. Chtěl bych takto poděkovat pracovníkům této pobočky (především prodejci, jehož jméno si bohužel nepamatuji) za velice vstřícný přístup. Věnoval se mi v pátek i v sobotu s ochotou a trpělivostí. Píši proto, že jsem k vám jel s obavami pod dojmem nešťastného pokusu o totéž před cca 5 lety a čerstvé zkušenosti z autobazaru ESA. Potvrdil jsem si, že vše je o přístupu jednotlivců a po této zkušenosti mám důvod doporučit minimálně pobočku Pardubice všem. ”

Miloš Novák, Česká Třebová

“Dobrý den, jsem spokojená a ještě více a panem Milanem Klik, který byl velmi ochotný a pomohl mi vše vyřešit. Opravdu výborný přístup a ochota. Moc díky!”

Věra Mannaertsová, Praha

“Dobrý den, rád bych poděkoval a pochválil Vašeho pracovníka pana Bělohoubka. Dnes jsem s ním jednal o koupi a prodeji vozu a jsem velmi spokojen s jeho jednáním a vystupováním. Budu-li obchod realizovat, tak jen díky panu Bělohoubkovi a panu Petru Raškovi.”

Václav Bureš, KUBI, spol. s r.o., Brno

“Opět po roce musím velmi pochválit tým AAA Praha v čele s panem Procházkou. Tentokrát odvedl naprosto FANTASTICKÝ přístup pan Kryl se svou partou. Maximální servis a ochota dotáhnout obchod do oboustranné spokojenosti a to opravdu nejsem jednoduchý zákazník. ”

Vlastimil Lenc, Praha

“Dobrý den. Dne 4.2.2018 jsem na vaší pražské pobočce v ul. Dopraváků zakoupil Ford Mondeo. Chtěl bych touto cestou vyjádřit spokojenost s Vaším personálem, který mi výrazně pomohl s pořízením nového vozu. Chválím především o paní Veroniku Kapičkovou za profesionální přístup, za velmi hezké a vstřícné chováni a má velkou zásluhu na uskutečněné koupi vozidla. Dále chci pochválit pana technika Petra Rašku, který mi pomohl pří výběru vozu, při zkušební jízdě a ostatních věcích spojených s nákupem vozidla, které splňuje mé představy. Nadstandartní přístup Vašich pracovníků mne velice příjemně překvapil a přeji hodně spokojených zákazníků. ”

Tomáš Hejra, Praha

“Velmi bych chtěla pochválit pobočku AAA v Teplicích za profesionální a vstřícný přístup při výběru mého vozu. Jsem velmi spokojena a doporučuji.”

Barbora Bílková Hlupá, Teplice

“Vyplnil jsem formulář okolo třetí. V pět hodin pro mě přijeli z aaa CHomutova a prohlédl jsem si vybrané auto z webových stránek novou Daciji Dustr za399000 měla najeto 9km.Ještě večer se mnou sepsali smlouvu.Druhý den ráno jsem převedl peníze na vás.Ve tři odpoledne pro mě přijely z aaa.Převzal jsem si auto a jel domů.S rychlostí vyřízení a ochotou pracovníků aaa jsem byl moc spokojen.Jen mě mrzí že jsem nedostal zimní obutí protože je auto na letních pneumatikách. S pozdravem Havelka Emil.”

Havelka Emil, Chomutov

“Dobrý večer, tímto bych velmi ráda pochválila paní Martinu Gasmi z pobočky v Jihlavě. Díky její velké ochotě a snaze jsem to po 5 hodinách nevzdala a splnila svůj sen koupí krásného Citroenu C 3. S pozdravem I.Bělovská ”

I.Bělovská, Jihlava

“Dobrý den, chci poděkovat za vstřícný přístup zaměstnancům pobočky AAA Auto České Budějovice. Při koupi vozu se sice objevily různé překážky, kvůli nimž proces probíhal pomaleji, nicméně díky vstřícnému postoji pracovníků, a obzvlášť p. Němce, se vše podařilo dotáhnout ke zdárnému konci. Karel Kindl, Prachatice”

Karel Kindl, Prachatice

“Dobrý den, V sobotu 10.3.2018 jsem zakoupil v AAA Praha svůj již třetí automobil. Chci poděkovat všem pracovníkům za jejich perfektně odvedenou práci a potom v první řadě sl. Tereze Vosejpkové za její bezva přístup a ochotu a také prodejci panu Petru Boháčovi, který je ochoten vše vysvětlit a udělat pro zákazníka při prodeji auta maximum. Jsem skutečně rád, že jsem narazil zrovna na něho. Pokud ještě budu kupovat auto, tak se rád k Vám vrátím. Děkuji”

Jan Železný, Praha

“Auto pro mne není jen stroj sloužící k dopravě. Už od dětství mám rád ne zrovna masové značky. Dlouhodobě sleduji trh s ojetými vozy u nás i blízkém zahraničí a trpělivě čekám. Už jsem se jednou spálil při koupi údajně lehce bouraného vozu v jednom malém bazaru nedaleko Prahy. Jak se až mnohem později ukázalo, vůz byl bouraný poměrně dost, jen byl naoko opravený. S reklamací jsem tehdy neuspěl. A draze zaplatil. Po této zkušenosti jsem s jistou obavou poprvé v životě vstoupil do AAA AUTO. Alfa Romeo v inzerátu totiž vypadala až neuvěřitelně zachovale. A jak se při detailním prohlídce vozu i s mým mechanikem ukázalo, inzerát nelhal. Vůz byl v perfektní, až unikátní kondici za přijatelnou cenu. Přístup prodejců a vůbec celého personálu byl profesionální a velmi přátelský. Poskytnuté záruky jasně definované a pro mne dostačující. Až jednou tahle Alfa Romeo doslouží, rád se sem s důvěrou znovu vrátím.”

Petr Král, Praha

“Dňa 7.3. 2018 som u Vás kupoval auto Opel Zafira v pobočke Chomutov.Chcel by som sa poďakovať za výborne služby a chcel by som pochváliť predajcu Patrika Schindlera za výborne odvedenú robotu.ďakujem s pozdravom”

Juraj Valach, Chomutov

“Dobrý den, vážená paní Topolová. Chtěli bychom Vám touto cestou vyjádřit naši velkou spokojenost se službami zaměstnanců teplické pobočky AAA auto. Zejména bychom chtěli velice pochválit pana Romana Bartoše a také manažera jeho směny (jméno bohužel nevíme). Oba pánové jsou ochotní, zdvořilí, plní elánu. Vždy nám velmi rádi pomohou, poradí. Koupili jsme u Vaší firmy již celkem 7 aut, a stejný počet aut jsme u Vás prodali. Vždy jsme byli maximálně spokojení, nejvíce ale právě na pobočce v Teplicích. Vždy, když jednáme s panem Bartošem a jeho nadřízeným, máme příjemný pocit, jako bychom byli jedna rodina :-) Na pobočce v Teplicích je i čekání na vyřízení formalit příjemné, čas tady utíká v přátelském prostředí. Pokud budeme potřebovat koupit, nebo prodat auto, rádi se k Vám budeme vracet i nadále. Přejeme Vám mnoho úspěchů v podnikání a děkujeme tímto za milý a ochotný přístup Vašich zaměstnanců k nám. S pozdravem”

Stanislav Chromý a Ludmila Chromá, Teplice

“V neděli 25.03.2018 jsem prodával skrze AAA Auto svoje vozidlo Renault Trafic, a to v duchu předchozí dohody s operátorkou Vaší firmy. Sloužím již 22 let jako státní zaměstnanec a na úřadech a obdobných institucích jsem jednal vskutku mnohokrát a získal mnoho zkušeností jak pozitivních, tak negativních. Nicméně, jednání a vystupování Vašich zaměstnanců, konkrétně pana Matouška a paní Jirasové (doufám, že píši správně jejich jména) mne velmi, velmi překvapilo a potěšilo. Shrnu-li to, zažil jsem neskutečně příjemný a profesionální přístup těchto pracovníků pobočky Plzeň. Chtěl bych touto cestou poděkovat nejen jim, ale i celé Vaší společnosti.”

Karel Zdeněk, Plzeň

“Předem mého e-mailu:-) vás zdravím, minulý týden jsem koupil u společnosti AAAAUTO v Českých Budějovicích automobil VW Passat comfortline 103 kw, chtěl bych tímto poděkovat a jako stálý zákazník vaší společnosti, kde jsem od vás zakoupil již 6 vozů, vyzdvihnout práci manažera budějovické pobočky pana Němce a jeho týmu, ihned po příjezdu, na kterém jsme byli dohodnuti, se nás pan manažer Němec ujal, vše nám objasnil a ihned nám dal k ruce šikovného prodejce, který si též zaslouží pochvalu a který s námi vše probral a vůz nám ukázal, sice jsme nakonec vůz nekoupili, ale našli jsme s jeho pomocí další vůz, který byl v tu dobu na pobočce a opět začal kolotoč prověřování a zkušební jízdy.Vůz jsme nakonec koupili a vše proběhlo podle mých představ. Přál bych si, aby toto nezůstalo bez povšimnutí, a byl bych rád, aby se toto dostalo na vyšší místa. Moc děkuji za vstřícnost k mé osobě od pana manažera Němce a jeho podřízených, je to člověk na svém místě a své práci velice rozumí, jen tak dál a více takových lidí ve vaší společnosti. S přátelským pozdravem :-)”

Holub František, České Budějovice

“Včera dne 04.04.t.r. jsem byl na vaší pobočce AAAAuto Ostrava, kde pracuje můj kamarád a váš zaměstnanec ve funkci manažera pan Jan Kovář, a zajímal jsem se o koupi auta. Musím ohodnotit profesionální přístup vašich zaměstnanců jak na recepci při koupi vozu, anebo na oddělení ohodnocení mého staršího vozu. Profesionálně se o mne zajímali a vše mi dopodrobna ohledně koupě ojetého vozu vysvětlili a taktéž co se týká ohodnocení mého staršího vozu Škoda Fabia. Byl jsem tam i se svou polovičkou a oba jsme přístup vašich zaměstnanců hodnotili kladně. Patří jim za to dík.”

Jiří Hoza, Ostrava

“Vůz, který jsem si vyhlédl, mi byl předveden, svezl jsem se v něm a předváděcím technikem mi bylo vše vysvětleno. S přístupem jsem byl velmi spokojen. Ještě ten den, ač byl pátek, jsem si auto po vyřízení všech dokladů večer odvážel za pomocí technika, který mi auto vezl, a já jel svým druhým autem a po odvozu jsem technika odvezl zpátky do AAA. Veškeré dokumenty a přístup na profesionální úrovni. Velký TP i malý TP mi přišel během dvou pracovních dnů, auto jsem si přihlásil bez jediné komplikace. Musím podotknout, že jsem kupoval vozidlo v AAA auto poprvé a zatím jsem velmi spokojený.”

Vágner Zd., Praha

“Dnes jsem byl v Otrokovicích na nákupu auta. Nakonec jsem pořídil něco jiného než Škodu Fabii a to Seat Cordobu. Vzal jsem si s sebou automechanika, který si s sebou dovezl i vybavení, aby zjistil možné nedostatky na autě, a tato volba se vyplatila. Určitě bych to doporučil každému, kdo chce kupovat auto a ví, jestli ho čekají další investice nebo jen spokojené ježdění, ale ruku na srdce, pokud někdo kupuje použité auto, tak nemůže očekávat bezstarostnou jízdu ve srovnání s majitelem nového auta, který má klid protože je všechno nové. S přístupem personálu jsem byl velmi spokojený a hodnotím za jedna. Jsou šikovní a snaží se člověku vyjít vstříc. Vinit je z možné závady na autech nelze, protože auta jen přebírají a snaží se reálně posoudit stav vozidla. K tomu by se spíše vyjádřit skuteční majitelé vozidla, kteří s auty trávili mnohem více času než prodejce v bazaru či jinde, kterému nezbývá než posoudit, kolik toho má auto za sebou a jak se o něj majitel staral. Pokud bych příště sháněl auto, vydal bych se do AAA Auto Otrokovice znovu. Za mě je to jednička jako ve škole. Přeju Vám, at' se Vám daří a hodně spokojených zákazníků.”

Jiří Strnka, Zlín

“Dobrý Den. Jmenuji se p.Vladimír Jaroš a jsem z Teplic. V neděli 9.4.2018 jsem koupil na vaší Teplické pobočce vůz Audi A6. Jsem váš stálý klient, mám od vás již třetí auto. Vždy spokojen a ted ještě Více. Manažer Pobočky Pan Petr Janatka se mi maximálně věnoval a své Práci opravdu rozumí. Tímto vám chci moc poděkovat a budu vás doporučovat všem svým známým. Jste opravdu Profesionálové. Děkuji”

p.Vladimír Jaroš, Teplice

“Oceňuji profesionální přístup a příjemné vystupování pana Kohouta z AAA Kladno při prodeji mého vozu.”

Miroslava Jarošová, Kladno

“Dobrý den, dnes jsme byli na pobočce v Praze 8 kupovat vůz. Věnoval se nám pan Saibic a tak skvělý a profesionální přístup jsme ještě nezažili. Milý, ochotný, se vším skvělě poradil a veškeré naše požadavky k naší spokojenosti vyřešil. Přejeme Vám více takových zaměstnanců a ještě jednou mu touto cestou moc děkujeme.”

Jaroslav a Ivana Svobodovi, Praha

“Dobrý den Rád bych se s Vámi podělil o jedinečnou zkušenost s nákupem a prodejem vozidel ve Vaší pobočce v Opavě. V průběhu posledních 2 měsícu jsem společně se synem u Vaší společnosti zakoupil 2 vozidla a taktéž na místě 2 vozidla prodal. Přístup Vašich zaměstnanců na pobočce mne velice příjemně překvapil, zvláště přístup p. Martinka a jeho týmu, profesionalita Vašich zaměstnanců a přístup k zákazníkovi je příkladná. Zvažuji, že si u vás koupím ještě jeden vůz do domácnosti a všem svým známým doporučím zakoupení vozidla u Vaší společnost na pobočce v Opavě. S pozdravem a přáním příjemného dne. ”

Petr Naivert , Opava

“Dobrý den Rád bych se s Vámi podělil o jedinečnou zkušenost s nákupem a prodejem vozidel ve Vaší pobočce v Opavě. V průběhu posledních 2 měsícu jsem společně se synem u Vaší společnosti zakoupil 2 vozidla a taktéž na místě 2 vozidla prodal. Přístup Vašich zaměstnanců na pobočce mne velice příjemně překvapil, zvláště přístup p. Martinka a jeho týmu, profesionalita Vašich zaměstnanců a přístup k zákazníkovi je příkladná. Zvažuji, že si u vás koupím ještě jeden vůz do domácnosti a všem svým známým doporučím zakoupení vozidla u Vaší společnost na pobočce v Opavě. S pozdravem a přáním příjemného dne. ”

Petr Naivert , Opava

“U AAA AUTO mě velice potěšil přístup k zákazníkovi a profesionální personál. Také oceňuji velký výber vozů, garance a záruky. DO AAA AUTO se velice ráda opět vrátím.”

Radka Sobotková, Mladá Boleslav

“Bude to téměř měsíc, kdy jsem u Vaší společnosti zakoupila osobní vůz. V rodině je to již čtvrté od AAA :-). Několik dní jsme licitovali o ceně při výkupu auta na protiúčet ,ale nakonec jsme domluvili a já si mohla pořídit autíčko, které jsem si u Vás vyhlídla. Chci touto cestou poděkovat konkrétně panu Wrobelovi a panu Jalůvkovi z AAA Ostrava za jejich vstřícný přístup a ochotu.”

paní Šántová, Ostrava

“Ráda bych moc poděkovala za nadstandardní péči a nevídanou ochotu při koupi Škoda Octavia dne 3.6.2017 v ul. Dopraváků v Praze. Velké díky za excelentní profesionalitu a trpělivost manažerů pana Jungera a Kánského a prodejce pana Koláře. Velké díky , ať se vám daří.”

K. Patčová, Slaný

“Dobrý den, chtěl bych tímto vyjádřit spokojenost s Vaším personálem, který mi výrazně pomohl řešit situaci kolem výkupu a následující koupě vozu ve Vašem bazaru. Jedná se především - Lukáš Kánský, Pavel Škabraha, Robert Kleibl. Děkuji”

A. K., Praha

“Dnes jsem zakoupil u Vás Škodu Octavii. Byl jsem velmi spokojen s vystupováním vašich zaměstnanců. Týká se to aaauto v Liberci Vratislavice. Když bude vše v pořádku, rád opět koupím další auto u Vás. Děkuji”

Petr Bobek

“Chtěl bych moc poděkovat panu Davidovi Procházkovi za profesionální a příkladný přístup při prodeji vozu Škoda Superb dne 30.6.2017. Byl jsem velice spokojen s jeho přístupem k zákazníkům.”

Antonín Horáček

“Dobrý den, minulý týden jsem zakoupila u Vás automobil Peugeot. Chtěla bych touto cestou vyzdvihnout nevšední ochotu Vašeho zaměstnance - prodejce pana Petra Boháče, který nám předvedl několik vozů, absolvoval zkušební jízdy a ochotně odpovídal na naše dotazy. Současně jsme jednali s Vaším dalším zaměstnancem - panem Bělohoubkem, na jehož ochotu a trpělivost také touto cestou poukazuji. Oba byli ochotni s námi zůstat v práci i dlouho přes konec pracovní doby a vše absolvovali s úsměvem. Díky jejich pozitivnímu přístupu jsme vůz zakoupili a jsme rozhodnuti, až nastane čas, další automobil pořizovat prostřednictvím AAAauto. Ještě jednou oběma pánům děkuji za jejich přístup a pochopení. S pozdravem za Furantex s. r. o. ”

Olga Načeradská

“Dobrý den,ve Vaší pobočce Jihlava jsem prodal a hned zakoupil automobil.Se službami a s transakcí jsem byl spokojen,zvláště oceňuji profesionální a trpělivý přístup k zákazníkovi od pana Karase na zmíněné pobočce.”

Ladislav, Jihlava

“Dobrý den, chtěli bychom vyjádřit své poděkování všem pracovníkům AAA ul. Dopraváků. Byli jsme velmi překvapeni již na začátku naší "pouti" za prodejem stávajícího a koupí nového auta. Pracovnice, se kterou jsme řešili náš problém po telefonu dne 06.07.2017 byla milá, vše nám vysvětlila, sdělila, co je nutné při návštěvě a objednala nás na přesnou hodinu s tím, že na nás již bude očekávat manažer. To se také stalo. Vše a od všech bylo perfektní, rychlé, vstřícné a velice milé. A ta koordinace mezi jednotlivými úseky (výkup našeho vozu, nabídka nových vozů - projeli jsme jich několik, propracovanost nabídky financování...., pokladna, dokonce i odvoz na poštu k ověření podpisu....., nemluvě o občerstvení) prostě opravdu luxus. Bohužel nemáme jména všech, se kterými jsme se setkali, ale pouze některá: Tomáš Kamlár, Ondřej Kopecký, Šárka Vávrová, ale opravdu dík všem, od skvělé telefonistky, od těch, kteří nás oslovovali při prohlídce aut (a byli to opravdu všichni, kteří šli okolo nás), pán, který nám fyzicky představoval auta, ............. Jsme velice spokojeni se službami, které poskytujete a jistě se k vám budeme vracet. S pozdravem”

Oleksandr Voytkiv, J. Svobodová, Novakostav, s.r.o.

“Chtel bych poděkovat paní Denise Štolcové za ochotu a rychlost vyřízení při prodeji auta.”

J.Kostka, Praha

“Své auto jsem u vás tuto neděli prodal a i zakoupil auto nové. Vaši kolegové jak na prodejním útvaru pan Petr Boháč, tak i na ocenění a výkupu byli velice ochotní s profesionálním přístupem a vše se mnou otevřeně projednali (jak klady, ale i zápory projednávaného vozu). Jediná věc, která mě trochu zamrzela byl nedoplněný výdej vody na hale s recepcí ve večerních hodinách (nahradil jsem to vodou z kohoutku na WC). Ještě jednou moc děkuji, váš spokojený zákazník”

Petr Krejčíř

“Dobrý den. Před více jak sedmi lety jsem si u vás koupil vůz. Naprosto pohodový nákup, vstřícnost atd...ale to už jsem kdysi psal. Před pár dny jsem byl u Vás opět koupit jiné auto. Sice je tady na pobočce v Sokolově jiný tým lidí, musím uznat, že kvalita v profesionalitě spíše narostla. Děkuji všem zúčastněným za profesionální přístup, ochotu prodejců být vstřícní k zákazníkům a i přes malinký zádrhel s alarmem, který mechanik pohotově odstranil, vše proběhlo myslím více než nadstandardně. Děkuji a třeba za pár let znova na shledanou. Prosím o přeposlání na pobočku Sokolov. Oni už budou vědět. Děkuji”

Rudolf Novák, Sokolov

“Před nedávnem jsem se byl podívat na jedno z aut nabídky AAA AUTO. Už na webu se mi zalíbila Fabia III z r. 2017. Operátorka, která mě telefonicky kontaktovala byla vstřícná, nabídla mi bezplatný odvoz odkudkoliv do AAA, jelikož jsem se neměl jak dopravit. V AAA jednání s prodejcem probíhalo v pořádku, vše mi ochotně ukázal a poskytnul veškeré informace. Výběr vozu byl tedy velice rychlý a pak už jen jsme dořešili financování, které proběhlo taky dobře a AAA Auto mi maximálně vyhovělo. Já jsem maximálně spokojen a mohu jen doporučit. ”

Jiří Šedý, Praha

“Vážená paní generální ředitelko! Dovolte, abych Vás pozdravil a hlavně poděkoval zaměstnancům pobočky AAA AUTO v Hradci Králové. Dne 13.5. 2017 jsem se zúčastnil moto-srazu ve Skaličce u Hradce Králové. Jedním ze sponzorů byla i Vaše firma. U vystaveného vozu prezentaci prováděl Váš zaměstnanec, řidič-brigádník /důchodce/, Mgr.Jaroslav Michálek. Možnosti výkupu i nákupu vozů mě natolik zaujaly, že jsem se rozhodl prodat svůj vůz a zakoupit jiný. Veškerá jednání na pobočce byla korektní, zaměstnanci vstřícní a požadovaný vůz mně byl dovezen na hradeckou pobočku. Administrativně vše vyřídili a nyní už vůz máme doma. Byl to dárek manželce k jejím narozeninám. Moc všem zainteresovaným děkuji a přeji jim spokojenost ve firmě a Vám především zdraví a managerské úspěchy v další činnosti i v osobním životě.”

Tomáš Páv, Vrchlabí

“Vážená paní generální ředitelko! Dovolte, abych Vás pozdravil a hlavně poděkoval zaměstnancům pobočky AAA AUTO v Hradci Králové. Dne 13.5. 2017 jsem se zúčastnil moto-srazu ve Skaličce u Hradce Králové. Jedním ze sponzorů byla i Vaše firma. U vystaveného vozu prezentaci prováděl Váš zaměstnanec, řidič-brigádník /důchodce/, Mgr.Jaroslav Michálek. Možnosti výkupu i nákupu vozů mě natolik zaujaly, že jsem se rozhodl prodat svůj vůz a zakoupit jiný. Veškerá jednání na pobočce byla korektní, zaměstnanci vstřícní a požadovaný vůz mně byl dovezen na hradeckou pobočku. Administrativně vše vyřídili a nyní už vůz máme doma. Byl to dárek manželce k jejím narozeninám. Moc všem zainteresovaným děkuji a přeji jim spokojenost ve firmě a Vám především zdraví a managerské úspěchy v další činnosti i v osobním životě.”

Tomáš Páv, Vrchlabí

“Dobrý den, tímto bych ráda pochválila vaši pobočku v Pardubicích. Celý tým AAA auto Pardubice, pod vedením p. Jánošíka, je super. Ochota, rychlost, komunikace, pohoda. Cítila jsem se tam super a díky nim jsem si splnila svůj sen a koupila jsem si sportovní auto. P. Jánošík je superman prodeje :-) Poradil mi několik variant, zhodnotil všechno a doporučil. Díky němu mám doma auto Mitsubishi Colt. Dokonce mi i pomohli vybavit úvěr. Sice jsem na pobočce čekala asi 5 hodiny, ale byla sobota a P. Jánošík ihned zařídíl i dovoz auta z Prahy. Takže jsem večer mohla domů jet svým novým autem. Prostě super tým, pohoda a pomoc. Prosím tedy o pořádnou pochvalu a moc děkuji. Tento tým je fakt super. Přeji pěkný den. S pozdravem”

Golisová, Pardubice

“Dobrý den, dovolte mi, prosím, abych touto cestou vyjádřila poděkování a spokojenost při koupi vozidla v AAA auto Praha, především pak panu Michalu Saibicovi a paní Štěpánce Erbenové. Sháněli jsme dceři nějaké auto a navštívili jsme několik autobazarů a bohužel bez úspěchu. Vaši pobočku jsme navštívili v sobotu bez úspěchu a pak také v neděli, kde se nám ochotně věnoval právě pan Michal Saibic a s jeho pomocí se nám podařilo vybrat pro dceru auto, které splňovalo naše představy. Oba Vaši zaměstnanci byli ochotní, vstřícní a za to jim patří naše díky Přeji hezký den ”

Lenka, Kateřina a Michal Kubů, Praha

“23. -24.9.2017 ( víkend ) jsem na AAA auto v Ostravě došla k poznání, že odbornost, profesionalita, nadstandardní přístup k zákazníkovi, bezmezná ochota celého týmu je prioritou a naprostou samozřejmostí bez ohledu na dobu a čas. Byla mi poskytnuta veškerá pomoc, dokonalé poradenství do sebemenších detailů. Zvláštní poděkování patří zejména panu Kostkovi a panu Markovi, kteří mi dokázali poradit, ale hlavně pomoci v pro mne zcela bezvýchodné situaci. Z AAA auto Ostrava mám již druhý vůz, jsem naprosto spokojená se všemi službami, které tato firma poskytuje. Vím stoprocentně, že další vůz bude jedině o nich. Velmi Vám všem z AAA auto Ostrava děkuji za pomoc, radu a Vaše vs třícné přijetí v mé zoufalé situaci. Přeji co nejvíce spokojených majitelů vozů z AAA auto Ostrava, zejména majitelek. Doporučuji všem ženám, které váhají s koupí vozů, protože třeba nemají někoho, kdo by jim poradil. Péče o zákazníka je zde více než stoprocentní. Děkuji Vám, s úctou a obdivem k Vaší firemní kultuře se těším na další setkání na firmě AAA auto Ostrava. ”

Daniela Nogová, Ostrava

“Dobrý den vážené vedení společnosti AAA auto, dovolte vyslovit zde kladný názor a pochvalu za jednání společnosti AAA auto při prodeji mého vozu, a to konkrétně s odkazem jmenovitě na určitého prodejce - nákupčího. Dne 6.11.2017 jsem měla zájem prodat mé vozidlo Renault Fluence. Již v minulém týdnu jsem konzultovala svůj záměr s pražskou centrálou na cool lince a i zde je třeba říci, že jednání bylo profesionální a především vždy splnili, na čem jsme se dohodly. Časy volání, postup... je patrná velmi dobrá koordinace poté s jednotlivými pobočkami. U mne se jednalo o pobočku v Ostravě, ulice Místecká. Byla jsem opravdu velmi mile překvapena, že centrála vyslala přímo ke mě k domu svého zaměstnance z Ostravy (já bydlím v Ostravě), a to s ohledem na můj zdravotní stav, který jsem avizovala. Bylo velkou úlevou, že jsem nemusela absolvovat cestu do pobočky. Prodejce přijel a jednalo se o Vašeho zaměstnance, pana DOBEŠE Jana. Musím říci, že jsem byla překvapena a hlavně uklidněna tím, že Váš zaměstnanec opravdu vystupoval ke mě, jako k zákaznici naprosto přirozeně a příjemně a co víc, necítila jsem žádný nátlak z jeho strany, což ocení jistě mnoho zákazníků, protože každý ví, jak je tento jev nepříjemný. V podstatě vystupování pana Dobeše mne přesvědčilo o tom, že auto dám do odkupu právě do AAA auto bez obav. A když přidám informaci, že jsem za vozidlo obdžela smlouvu na odprodej v částce, kterou jsem si asi tak přála, musím skutečně říci, že mi tento pán ušetřil hodně starostí. Na místě jsme sepsali smlouvu, prodejce mi věnoval dostatek času, který jsem potřebovala. Tímto bych mu ráda poděkovala a věřím, že ve Vaší firmě se nachází více takových vstřícných a kvalitních zaměstnanců a že práci jmenovaného zaměstnance oceníte.”

Martina Böhmová, Ostrava

“V sobotu 18.2 2017 jsme na Vaší pobočce v Praze koupili Naše vysněné BMW X5.Touto cestou bych ráda poděkovala i za mého přítele Michala Zbyňka těmto úžasným lidičkám. p.Jan Kryl p.Kateřina Snížková p.Martin Janovský Skvělý tým lidí kteří jsou opravdu profesionálové a i po 14 hodinách v práci umí vykouzlit tak skvělý úsměv a pocit příjemného prostředí,že se to nedá popsat jen slovy.Ve všem Nám vyšli naprosto vstříc .Takový servis a služby jsou prostě jedinečné a ne všude se takto skvěle k zákazníkům chovají .Osobní zkušenost .PROSTĚ JEDNO VELKÉ DÍKY”

Eva Ulverová, Praha

“Dne 19. 02. 2017 jsem v autobazaru AAA AUTO Praha kupoval vozidlo Ford Galaxy. Tímto bych chtěl poděkovat vašemu zaměstnanci Josefu Zdeňkovi za péči kterou nám věnovat pří výběru vozidla, při zkušební jízdě a ostatním věcem spojených s nákupem vozidla. Přeji Vám, aby jste takových zaměstnanců měli více a Vaše autobazary budou jenom vzkvétat. S pozdravem spokojený zákazník Kulka Jozef. ”

Jozef Kulka, Praha

“Dne 4.3 2017 jsem v autobazaru AAA AUTO Brno kupovala vozidlo Opel Astra. Tímto bych chtěla poděkovat vašemu zaměstnanci Davidu Procházkovi za vstřícnost, kterou mi věnoval pří výběru vozidla. Přeji panu Procházkovi spoustu dalších spokojených zákazníků.”

Zdena Slezáčková, Brno

“Paní ředitelko, chci poděkovat za přístup Vaší pobočky v Sokolově. Vozidlo na protiúčet ix 20 bylo vykoupeno za nejvyšší možnou nabídku. Byl brán zřetel, že se vozidlo dává na protiúčet. Vozidlo od vaší pobočky jsem obdržel v pořádku. Nechal jsem ho prohlédnout v autorizovaném servisu Hyundai a tam mi bylo sděleno, že technický stav vozidla plně odpovídá vašemu sdělení o technickém stavu. Jednání na pobočce bylo velmi korektní a věcné. Nebyl na mě vyvíjen tlak na koupi vozidla. Měl jsem čas na rozmyšlenou. Navíc jsem obdržel 4 ks letních pneumatik jako bonus. Dalším bonusem je záruka po dobu dvou let na skryté závady. Tímto chci poděkovat Vašim zaměstnancům na pobočce v Sokolově a také operátorům. Přeji hodně spokojených zákazníků.”

Ing. Jozef Kováč, Sokolov

“Chtěl bych touto cestou poděkovat zaměstnancům pobočky v Pardubicích a zejména panu Jánošíkovi za velice vstřícný a profesionální přistup při koupi vozu Peugeot Boxer. Rovněž paní na pokladně byla velmi vstřícná při uzavření pojistky a následném přihlášení vozu. AAA Auto je prodejce na vysoké úrovni a příští vůz bude opět od nich. Děkuji.”

Jan Greň, Pardubice

“Neotřele bez nátlaku se nás ujal prodejce p.Petr Boháč, fundovaně odpovídal na všechny naše dotazy. Věnoval se nám po celou dobu prodeje s úctou a přehledem. Zkušenost, profesionální úroveň prodejce p.Petra Boháče i p.Marie Řípové v nás zanechala ten nejlepší pocit, a to nejen z koupě zánovního vozu. Chtěla bych touto cestou oběma zaměstnancům poděkovat.”

Mgr. Rysová, Praha

“Dobrý den, rád bych poděkoval personálu pobočky Kladno za super přístup k zákazníkům. Po dlouhé době jsem si nepřipadal jak chudák, protože kupuji pro dceru ojeté auto. Doklady k vozu přišly v dohodnutém termínu, auto je super. Opravdu díky.”

Jiří Šafránek, Kladno

“Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat vašemu pracovníkovi Kamilu Janásovi z provozovny v Brně za vynikající a seriozní přístup k zákazníkovi při výkupu osobního vozidla dne 21. dubna 2017. V minulosti jsem s vaší společností neměl právě nejlepší zkušenosti, ale přístup vašeho pracovníka mne donutil změnit názor. Přeji vám více takových.”

Josef Kalous, Brno

“Dobrý den Denny a Karolíno,

rozhodl jsem se Vám oběma napsat mail jednak jako bývalý zaměstnanec firmy AAA Auto Praha (2001 - 2005) tak i jako klient, který u vás dne 22.4.2017 prodával v Praze osobní dodávku Peugeot Partner Tepee ve výbavě Outdoor, rok 2011, 1,6 HDi, 82kW, najeto cca 34.200 kms. Auto bylo koupeno jako nové v ČR s 1. majitelem s kompletní servisní knížkou od autorizovaného dealera, s metalízou a litými koly.

Především bych rád vyzdvihl profesionální přístup p. Kuchyňky na oddělení výkupu vozů. Subjektivně jsem byl naprosto spokojen s jeho chováním a jednáním během prohlídky vozu a zkušební jízdy. Výkupní smluvní cena byla nejvyšší od Áček, dokonce vaše konkurence (Auto Esa) nabídla cenu o 10 tis. CZK nižší. A to ani nemluvím o protiúčtových nabídkách u 2 dealerů.

Tímto ještě jednou děkuji za vstřícnost Vašeho zaměstnance a přeji spoustu takto spokojených zákazníků.

Jsem s pozdravem a přeji příjemný den”

Radek Vácha, Praha

“Dobrý den. Chtěl bych poděkovat za opětně dobrou zkušenost s nákupem mého nového vozu, který jsem kupoval minuly týden ve vašem autobazaru, obzvláště panu Dušanu Procházkovi a panu Tomáši Vaskovi. Dekuji”

Vlastimil Lenc, Praha

“Druhou cenu v projektu "Víkend otců" vyhrála slečna Svobodová z Hodonína. Na slečnu Svobodovou a rodinu čekalo jídlo v Kolkovně Celnice a limuzína je provezla po pražských památkách. Společnost STES věnovala podepsaný dres FC Slovácka, kterému fandí.”

slečna Svobodová, Hodonín

“ Dobrý den, rád bych touto cestou vyjádřil spokojenost s prací Vašeho zaměstnance. Pan Ladislav Král z pobočky v Chomutově je skutečný profesionál, který své práci rozumí. Je to dobrý obchodník, se správným přístupem. Velice děkuji.”

Karel Horčík, Chomutov

“Na pobočce ve Znojmě jsem si koupil auto .Dal jsem proti hodnotou moje.Kupodivu jsme byli moc spokojeni s jednáním vše bylo řádně vysvětleno,předvedeno a my byli spokojeni za ocenění našeho auta protiúčtem.Jednali jsme s p.Veselý,p.Plašil a p.Smrčková.Všem zákazníkům vzkazuji,NEDÁVEJTE NA RECENZI ale na vlastní zkušenost.”

Josef Valášek, Znojmo

“Dobrý den přeji, chci se připojit k pozitivním ohlasům zákazníků, kteří jsou s Vaší společností AAA AUTO velmi spokojeni. Dne 21.11.2016 jsem Vám prodal na pobočce v Praze 8 své vozidlo, přičemž mne překvapila rychlost celé transakce, okamžitá hotovostní platba i profesionální přístup Vašich zaměstnanců. Velmi bych rád vyzdvihl zaměstnance p. Petra Podsklana, který se mi věnoval při vyřízení dokladů potřebných k uzavření smlouvy, odvoz 45 km do místa bydliště i přes pokročilou večerní dobu, 22°° hod. Ještě jednou díky a do roku 2017 přeji mnoho spokojených zákazníků.”

Vladimír Valenta, Praha

“Dobrý den, dnes jsem byl se synovcem na pobočce v Pardubicích a jsem velice spokojený s přístupem zaměstnanců k zákazníkovi jsem velice potěšen protože mne přátelé zrazovali od áček domnívám se že se tito lidé mýlí PŘÍSTUP ZAMĚSTNANCŮ JE PŘÍKLADNÝ A PROFESIONÁLNÍ zejména s dobrou radou”

Jaroslav Tahal, Pardubice

“Chci touto cestou podekovat pracovnikum pobocky AAA Brno.Pani Michal Pliska a Vlastimil Kostal maji profesionalni pristup a ochotu vyhovet zakaznikovi cehoz si vazim a cenim.”

Ludmila Rusnyakova, Brno

“Shanel jsem Skodu Fabii jako darek pro pritelkyni. Na vuz jsem mel konkretni pozadavky a hledanim na internetu mi nejvice nabidek vyslo u "acek". Moc se mi u nich kupovat nechtelo, nebot po internetu koluji hruzostrasne historky, ale zkusil jsem to. Byl jsem zcela prekvapen!!!! Auto jsem kupoval na pobocce Plzen. Nasli mi auto dle mych pozadavku na pobocce Sokolov a slibili ze behem nekolika hodin ho dovezou do Plzne. Ackoli zaclo v celem kraji huste snezit, auto dovezli. Zkusebni jizdu jsem absolvoval se svym mechanikem, ktereho nechali jet kolik chtel a nasledne auto zvedli ve sve dilne aby mohl zkontrolovat podvozek. Rovnez pani v pokladne byla velmi vstricna s vyhledanim a uzavrenim pojistky a naslednem prihlaseni vozu(ktere jsem si nechal zprostredkovat bazarem). AAA auto je navzdory nazorum na netu prodejce zcela seriozni a pristi vuz bude opet od nich. Dekuji a doporucuji”

Petr Kožený, Sokolov

“Minulý týden jsme za účelem koupi auta navštívili vaši ostravskou pobočku. Při jeho výběru a řešení dalších souvislostí nám byl velice nápomocen manažer autocentra p. Koláček a prodejce p. Josef Wróbel. Chtěli bychom jim tímto poděkovat za jejich nadměrnou trpělivost, ochotu a rychlost řešit situace. I když můžete namítnout, že je to v jejich náplní práce, pracovní nasazení , přístup k zákazníkovi a hlavně lidské jednání p. Koláčka a p. Wróbla byla již nadhodnota , se kterou jsme se jinde nesetkali. Prioritou pro ně byla spokojenost kupujícího. S návštěvou autocentra a jejich službami jsme byli velice spokojeni. Pokud budeme mít potřebu koupi dalšího vozu určitě se na tuto pobočku opět obrátíme.”

manželé Martínkovi, Ostrava

“Chtěl bych touto cestou poděkovat pracovníkům pobočky Kolín, a zejména pak jejímu manažerovi, za velice vstřícný přístup při nákupu vozu z vaší firmy. Vzhledem k tomu, že jsem na dlouhodobé nemocenské, mi jejich velice lidský přístup velice pomohl. Ještě jednou velice děkuji”

Metoděj Kučera, Kolín

“Chtěl bych touto cestou poděkovat za seriozní přístup při prodeji vozu Mazda CX 5, především panu Pavlovi Škabrahovi, který mě svým jednáním velice mile překvapil. V pátek 27.1.2017 jsem se byl nezávazně podívat na vůz, který jsem následně po seriózních jednání vašich pracovníků zakoupil. ”

Jaroslav Valenta

“Chtěla bych touto cestou moc poděkovat Pražské pobočce a pracovníkům panu prodejci, manažerovi a kolegyni z úvěrového oddělení, kteří byli velmi ochotný, vstřícný. Byla jsem moc spokojená a Vaši společnost doporučím všem svým známým. Tímto Vám za vše děkuji. ”

Lucie Prokopová, Praha

“Dne 6.2.2017 jsme koupili v AAA v Pardubicích auto Škoda Fabia. Chtěli bychom poděkovat panu Jánošíkovi a celému kolektivu za vstřícný a profesionální přístup k nám jako k zákazníkům. S nákupem jsme byli spokojeni a rozhodně můžeme AAA Auto doporučit i ostatním zájemcům o koupi vozu.”

Manželé Greňovi, Pardubice

“V neděli 12.2 jsem kupoval v AAA Ostrava Kia Sportage, musím poděkovat za vynikajicí přistup, hlavně Patrika Labského i prodejce na ploše, který nám vše ukázal. Opravdu jsem byl s Vaším přístupem velmi spokojen. Díky a jen tak dál”

Milan Šimiček, Ostrava

“Kupovala jsem si fabii, mám ji už 4 roky a žádný problém jsem neměla :-)”

Lucie Vrchova

“AAA AUTO překonalo mé představy. Z velkého počtu aut na výběr jsem na doporučení známých zvolil Ford Mondeo.”

Martin Přibyl, Lutín

“Naprostá spokojenost s výběrem i zákaznickým přístupem. Jedním slovem profesionalita.”

Michal Machorek, Milovice

“S AAA AUTO jsem maximálně spokojený. Velký výběr aut s garancí a perfektní přístup zaměstnanců.”

Marek Adamčík, Třemešná u Krnova

“Obrovský výběr, kvalita vozů, ochotný personál. V AAA AUTO jsou prostě profesionálové.”

Antonín Soldán, Ždánice

“Potřeboval jsem spolehlivé auto na každodenní ježdění. Po srovnání všech nabídek od různých prodejců jsem se rozhodl pro AAA AUTO.”

Karel Zádilský, Vsetín

“O nákupu vozu v AAA AUTO rozhodla největší nabídka společně s řadou záruk a garancí.”

Libor Tomčák, Krnov

“Po dobrých zkušenostech jsme chtěli opět Ford Mondeo, ale novější. A vůz, který nejlépe splňoval naše představy o kvalitě i ceně, nám nabídli v AAA AUTO.”

Jitka a Zdenko Bušíkovi, Zábřeh

“Při prodeji mého staršího auta a koupi nového jsem si vybral Áčko, kde mě zaujala jejich široká nabídka a info o původu vozidla atd. Mile mě překvapila vstřícnost, rychlost a profesionální přístup. Proto vřele doporučuji.”

Jiří Klajbl, Olomouc

“Dobrý den, chtěla bych strašně poděkovat pánovi, který se o nás dnes (10.7.) staral. Neměl to s námi vůbec jednoduché. Mě se líbilo jedno auto a přítelovi druhé. Řešil s námi i takové maličkosti, např. kolik které auto za sebou utáhne více. Ale nakonec jsme se shodli a odjeli krásným autem domu. Byly jsme v Praze, bohužel si nepamatuji jméno pána, myslím že Lukáš, ale jak dál nevím, ale měl na sobě černou kšiltovku a zlatý náramek a prsten. Pán byl milí, ochotný a trpěliví. Nechal nás v klidu si vše prohlédnout, netlačil na nás s koupí a se vším poradil. Strašně moc mu děkujeme :)”

M.K, Praha

“Potřeboval jsem okamžitě pořídit schopný vůz. A chtěl jsem pouze Renault Mégane II v kombi. Jediné rozumné nabídky byly pouze v AAA Auto. V neděli večer jsem si přes S-Auto vybral a poptal. V pondělí dopoledne mne kontaktovala vaše pracovnice a nabídla jednoho Mégana z mého výběru. Přivezli ho z Chomutova. Je 1.6 benzín, r.v. 10/2008 a je velmi zachovalý. Přiznávám, při zkušební jízdě mně "nesednul". Přes to jsem podepsal kupní smlouvu a zaplatil zálohu. Následující den jsme provedli ještě jednu zkušební jízdu a již to bylo lepší. Dále jsem hovořil s panem HLAVÁČKEM Radkem (tuším, že je vedoucí prodeje) o rozdílech mezi motory u starého a novějšího automobilu. Po celou dobu mně měl na starost pan KUTIL Ivan, vše mi ukázal a ve všem pomohl. Spolu s nimi musím pochválit i další vaše zaměstnance (ten, který sepsal kupní smlouvu a další písemnosti, i ta paní v pokladně byla velice příjemná). Po týdnu užívání jsem naprosto spokojený, auto je v pohodě a moc se mi líbí. A umí jezdit svižně. Prosím, poděkujte pánům Kutilovi a Hlaváčkovi za jejich osobitý přístup.”

Jiří Polák, Neratovice

“Je to sice už déle co jsme si pořizovali s přítelkyní nové a hlavně větší auto,ale dal jsem na doporučení kolegy z práce.Byl jsem ve všem maximálně spokojen a auto zakoupené v AAA Auto slouží bez větších problémů už přes 5 let!!!Mohu opravdu každému doporučit!!!”

Tomáš Vejskrab

“Dobrý den. V pondělí mi volal zástupce AAA v reakci na moji stížnost ohledně řešení problému s rezervou u zakoupeného auta Renault Fluence 5P7 0227 na pobočce AAA Kladno. Byl jsem vyzván, abych se dnes na pobočku dostavil s tím, že pan Kříž se mnou věc vyřeší. Dostavil jsem se ve 13:45h, dotyčný pán sice přítomen nebyl, ale další zaměstnanci se mne ujali a to co nebylo za dvě minulé návštěvy řešitelné, sprovodili ze světa během pár minut. Seriózní jednání na úrovni všech, kteří byli dnes přítomni. Nehodlám nikoho vyzdvihovat zvlášť, pochvalu zasloužíte všichni. Pokud by se takto chovali všichni a všude, bylo by u nás denně moc a moc důvodů k úsměvům. Děkuji všem za jejich ochotu a profesionalitu.”

Ivan Bárta, Kladno

“ Fantastický výběr aut a solidní jednání. Odjíždím v ideálním autě pro cestování s rodinou. ”

Karel Koubek, Kulířov

“Dobrý den, chtěl bych touto cestou vyjádřit naprostou spokojenost se vstřícným, profesionálním přístupem a se slušným, seriózním jednáním zaměstnance Liberecké pobočky spol. AAA pana Vladimíra Urbánka. Vybíral jsem vozidlo pro dceru a jeho maximálně vstřícný a trpělivý přístup zaslouží minimálně toto kladné hodnocení. A neměl to úplně jednoduché - byli jsme spokojeni až se třetím předvedeným vozidlem. ”

Luboš Fryk, Liberec

“Chci touto cestou poděkovat Vašemu vynikajícímu prodejci p. Ivanu Kutilovi. Nepotkat Vás, s autem bych neodjela.”

Irena Vávrová, Praha

“Dobrý den, rád bych touto cestou vyjádřil obrovskou spokojenost a hlavně přístup zaměstnanců v AAA Auto Chomutov. Na této pobočce jsem již během pár let jeden vůz kupoval a dva prodal. Pokaždé jsem, i když okolí nepělo zrovna ódy, byl maximálně spokojen a vždy vaší společnost s radostí doporučím. Zejména by jsem chtěl vyzdvihnout přístup pana Burgera z výkupu, který se mnou jednal opravdu férově a myslím i velice profesionálně. Ještě jednou tímto děkuji za úspěšnou spolupráci a budu se těšit na další.”

O.M., Chomutov

“Dobrý den, minulý měsíc jsme si u Vaší společnosti AAA Auto Praha 8, Dopraváků 874/15 koupili Škodu Rapid. Jelikož jsme dost váhali, jaký typ vozu si pořídit a jakou částku investovat. Proto teď musíme velice ocenit pana Lukáše Kánského, který se nám po celou dobu intenzivně věnoval, pomohl nám si vybrat to pravé auto do rodiny. Velice děkujeme a pana Kánského i AAA Auto Praha budeme dále doporučovat.”

Libor Kralovič, Praha

“Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval za profesionální přístup vašich zaměstnanců při prodeji automobilu, který jsem si koupil 20.8.2016. Jméno přímého prodejce si už bohužel nepamatuji, ale jeho profesionální přistup, včetně toho lidského, mne dost udivil. Netajil žádné závady, ani nic nepřikrášloval a já věděl jaký vůz hodlám koupit. Po všech negativech o Áčkách, které jsem slyšel, jsem byl mile překvapen, potěšen a přesvědčen, že tatáž zkušenost mého syna není náhodná. Plně chápu vaši strategii, že se snažíte prodat, vždyť je to vaše živobytí, ale obdivuji lidský přístup, kdy moji situaci řešil sám vedoucí celé pobočky, aby se podařilo najít nejlepší řešení k oboustranné spokojenosti - výkup mého auta za přijatelnou cenu a vytvoření podmínek pro mé financování kupovaného vozu. Vše bylo korunováno vstřícností, že jsem mohl s tímto autem 22.8. večer vycestovat do zahraničí. Ještě jednou bych chtěl vyslovit poděkování a požádat Vás o informování vedení vaší firmy, jaké má perfektní zaměstnance. ”

Jaromír Čandrla, Brno

“Děkuji touto cestou pracovníkům pobočky AAA auto Int. Chomutov za profesionální přístup a vstřícné jednání při prodeji a nákupu vozidla v měsíci srpnu.”

Ing. Jiří Kadrnožka, Chomutov

“Musím říci, že jsem tu nakoupil už dvakrát a neměl jsem nikdy ani jeden problém, obsluha v pohodě a výběr dost velký. Vím, že bych sem klidně šel zas.”

Zdeněk Malár, Praha

“Dobrý den, když pominu fakt, že jsme v AAA Auto koupili již druhý vůz a opět bez problémů, tak jistě dlouho nezapomeneme na prodejce pana Štoudka a manažera Ing. Němce z Brněnnské pobočky. Oba pánové se nám věnovali několik hodin a jejich přístup byl velmi profesionální a zároveň dostatečně osobní a mohli jsme tak dospět ke spokojenosti obou stran. Předpokládám, že po této zkušenosti se do "áček" zase někdy vrátíme :)”

Radka Fojtíková, Brno

“Dobrý den, dnes jsem zakoupil na Pobočce AAA Plzeň Nepomucká na protiúčet VW Touran. Všichni pracovníci, kteří zabezpečovali prodej, měli vysoce profesionální přístup a znalosti. Strávený čas v AAA byl pro mě velmi příjemný a odjel jsem s radostí z nového vozu a s pocitem, že mi byla věnována maximální pomoc. Chci poděkovat zejména Karlovi Chanaszovi, který byl můj hlavní prodejce. Děkuji moc AAA a přeji hodně úspěchů.”

Václav Teřl, Plzeň

“Dobrý den.Ve středu 2.11.2016 jsem společně ze svou rodinou navštívil Váš autobazar v Opavě.Moc rád bych chtěl touto cestou poděkovat panu Radimovi Baňkovi a paní Markétě Kurečkové za profesionální přistup za velmi hezké a vstřícné chováni. Přejí hezký den.”

Radim Keller, Opava

“Chtěl bych touto cestou poděkovat za Vaše služby a za perfektní a profesionální přístup pana Milana Honzáka, který byl velmi ochotný a vyšel nám vstříc při výběru nového vozu, který jsme zakoupili na pobočce v Liberci. Je to již třetí vůz a již druhý na pobočce v Liberci. Velmi jsme uvítali jeho pomoc a vstřícné jednání. Proto jsem chtěl alespoň tímto způsobem ještě jednou poděkovat.”

Luděk Smolík, Liberec

“Prostě jsme se rozhodli, že to zkusíme v některém z autobazarů. Takže jsme objeli spoustu míst kolem, kde jsou autobazary, ale v žádném jsme nebyli spokojeni. Tak jsme se rozhodli, že zkusíme v Ústí nad Labem AAA AUTO. ”

Marcela Veselá, Dolní Podluží

“Když jsem nedávno zjistila, že staré auto mi dosluhuje a opravy už lezou moc do peněz, rozhodla jsem se, že si pořídím jiný automobil. Protože nejsem nijak náročná a také nemám tolik peněz, řekla jsem si, že mi stačí kvalitní ojetý vůz. ”

Zuzana Francová, Olomouc

“Byl jsem spokojený i ohledně pojištění, protože jako finanční poradce mám možnost porovnat finanční produkty.”

David Nebeský, Jablonec nad Nisou

“Také patřím k racionálně uvažujícím lidem, kteří chtějí dostat za své peníze co nejvíce. To platí také pro auta, protože za podstatně levnější peníze lze zakoupit zánovní ojetý automobil se skvělou výbavou. Počátkem dubna jsem se rozhodl, že...”

Miroslav Zugar, Brno

“Pro autobazar AAA jsem se rozhodl, protože jsem zde už jeden vůz nakoupil. Byl jsem s ním velice spokojen a myslím si, že je tu obrovský výběr a dobré ceny. ”

Radek Legner, Praha

“Vybrali jsme si Renault Scenic kvůli dobré zkušenosti z minula. Ocenili jsme zejména rychlé jednání.”

Dagmar a Vitězslav Procházkovi, Pravčice

“Větší nabídku než v AAA AUTO jsem nikde nenašel. A velice jsem ocenil slušnost a profesionalitu při uzavírání smlouvy.”

Jiří Pavel, Vysoký Újezd

“Odjíždíme velice spokojeni jak s vozem, který jsme si vybrali, tak s chováním a přístupem zaměstnanců AAA AUTO.”

Karel Nesvadba, Brno

“Moc jsme byli spokojeni s ochotou zaměstnanců a z velmi dobré nabídky jsme si vybrali vůz SEAT ALTEA.”

Jana a Ivan Kristopčákovi, Hodkovice nad Mohelkou

“Naprostá spokojenost jak s kvalitou a cenou vozů, tak s profesionalitou personálu.”

Vladislav Dušek, Jihlava

“Přišel jsem, vybral jsem a odjel jsem v perfektním autě. Velký výběr, ochotný personál, spokojenost v každém směru.”

Michal Agachi, Šumperk

“Hledali jsme auto pro soukromé i pracovní účely a nejlépe nám vyhovoval Hyundai ix20.”

Jana a Milan Kopovi, Bělá nad Radbuzou

“Hodně cestujeme, a proto jsme hledali luxusní pohodlný vůz.”

Pavel Richta, Česká Lípa

“Z nového Fordu Fiesta má největší radost moje přítelkyně. Áčkům bych chtěl poděkovat za ochotu a vstřícnost během jednání.”

Martin Růžička, Světlá nad Sázavou

“Velmi oceňuji jak příjemné prostředí, široký výběr a zajímavé ceny, tak vstřícný přístup a odbornou pomoc prodejců, díky které odjíždím ve skvělém Fordu Fiesta.”

Dagmar Vaďuová, Sokolov

“Byla jsem potěšena rychlým a profesionálním jednáním, díky kterému jsem během chvíle odjížděla v novém autě.”

Hedvika Vaňková, Liberec

“Na AAA AUTO oceňuji hlavně rychlost a férovost, kterou jsem zažil při koupi mé Fábie.”

Pavel Vitásek, Znojmo

“Při koupi auta jsem jako zákazník ocenil nejvíce vstřícnost personálu. ”

Pavel Vymětal, Olomouc

“Peugeot je pro mne dobrá značka a ochotní zaměstnanci v AAA AUTO mi pomohli vybrat toho pravého.”

Pavel Zemiva, Kolín

“Díky Áčkům máme konečně auto, jaké jsem dlouho chtěli, Chevrolet Cruze.“ ”

Arnošt Hanke, Opava

“Věděli jsme, že chceme vůz značky AUDI a nejlepší nabídku jsme našli na aaaauto.cz. A díky skvělému personálu pak koupě proběhla stejně rychle a příjemně.”

Radek Lavička, Ostrava

“Díky skvělé nabídce a profíkům v AAA AUTO mám svoje vysněné auto!“”

Karel Houka , Zlín

“Sháněl jsem kvalitní vůz a byla mi doporučena společnost AAA AUTO.”

Karel Kolařík, Kladno

“Dobrá reklama a vstřícný přístup zaměstnanců. Nakoupil jsem již 11 vozů, přijdu znovu, protože jste jedničky.”

Jaroslav Šustek, Nové Strašecí

“Ocenili jsme hlavně rychlost při koupi našeho vozu Škoda.”

Zdeněk Gebauer, Opava

“Velmi příjemně mě překvapila také rychlost, s jakou byly všechny formality ohledně koupě auta vyřízeny.”

Daniela Chmelová, Sokolov

“Preferoval jsem auto české značky a ze široké nabídky jsem si nakonec vybral Škodu Fabia.”

Jan Kačena, Jihlava

“Pro koupi vozu jsem se rozhodl na základě profesionální přístup personálu, a především pro skvělou cenovou nabídku.”

Antonín Kvíčala, Brno

“Ze široké nabídky aut se mi nejvíce líbila Škoda Fabia TSi 1.2. Je to ideální auto na ježdění do práce.”

Martina Severinová, Kolín

“Ochotný personál mi pomohl vybrat spolehlivou Fábii pro mé cesty do zaměstnání.”

Petr Kalina, Teplice

“Sháněl jsem konkrétní vůz - Mazda 6 2.0 di - a bezkonkurenčně nejlepší jsem našel v AAA AUTO.”

Michal Minďár, Olomouc

“Odvážím si dobrý vůz k podnikání, díky za vstřícný přístup a ochotu personálu.”

Luboš Moravec, Liberec

“V AAA AUTO jsou skuteční profesionálové, kteří nám pomohli vybrat rodinný vůz přesně podle našich představ.”

Miroslav Nečas, Brno

“Na doporučení jsem hledal vůz Škodu Octavia a v AAA AUTO bylo z čeho vybírat.”

Pavel Čavinský, Znojmo

“Byla jsem velice spokojena po všech stránkách, zejména ochotou a vstřícností personálu.”

Ivana Procházková, Olomouc

“Díky vstřícnosti a ochotě prodejců je koupě auta v Áčkách příjemnou záležitostí.”

Jiří Řeháček, České Budějovice

“Oceňuji jak vstřícný přístup zaměstnanců, tak velký výběr kvalitních vozů za velmi dobré ceny.”

Oldřich Šedivý, Pardubice

“Nákup vozu v Áčkách mi velice usnadnil vstřícný přístup k zákazníkům, velký výběr kvalitních vozů a vyčerpávajících informací o nich.”

Jaroslava Tichá, Teplice

“Prodával jsem auto, dal jsem to na internet. Ozvala se mi společnost AAA AUTO Praha a přijel slušný a ochotný pán. Projeli jsme auto a dohodli jsme se hned.”

Lukáš Novotný, Pečky

“Moje první auto a za polovičku! To je luxus!”

Lydie Kubešová

“Chtěl jsem prodat své auto, prošel jsem několik bazarů v Ústí nad Labem a zjistil jsem, že nejvýhodnější nabídku nabízejí v AAA AUTO. Přijel jsem a během 30 minut jsem...”

Karel Radla, Ústí nad Labem

“Je to báječný pocit! Ještě teď nevěřím, že jsem vyhrála!”

Jana Vlčková, Olomouc

“Úžasné! V životě jsme nevyhráli ani dvacet korun a teď rovnou půlku auta.”

Roman Keller

“Naše první výhra, to je super!”

rodina pana Hracha

“Áčka nám přinesla štěstí.”

Miroslava Lízlová

“Super! To jsem fakt nečekal.”

Daniel Řehoř

“Úžasné auto, a ještě k tomu za půlku!”

Lucie Wágnerová

“Přišla doba, kdy jsme měli možnost si koupit nové auto, protože dostáváme příspěvek z odboru sociálních věcí. Prostě jsme začali hledat auto, ale bazary v Českých Budějovicích...”

Ladislav Koudelka, Ločenice

“Tak dnes budeme slavit celá rodina.”

Petr Těšitel

“Tento vůz jsem si našel ve společnosti AAA AUTO, bydlím celkem nedaleko, takže tam čas od času chodím. Jedna známá sháněla pro sebe nový vůz. Tento vůz jsme tam viděli a zamluvili jsme...”

Pavel Kubů, Praha

“V dubnu jsme se rozhodli, že zakoupíme vůz, protože starý jsme prodali a jiný neměli. Tak jsme objížděli veškeré autobazary a setkali jsme se s neochotou.”

Josef Grunza, Kolaje

“O koupi vozu v AAA AUTO rozhodla poctivost a vstřícnost personálu.”

Augusta Václav, Chomutov

“Chtěli jsme stejné auto, jako jsme měli. A za nejlepších podmínek nám ho nabídli v AAA AUTO.”

Drahošová Jana, Jihlava

PobočkyKoupit auto ¨
Počkejte na načtení všech dat

Váš unikátní kód pro slevu

bude zobrazen pouze jednou

Platnost kódu vyprší za

10:00

Sdělte váš kód operátorovi na lince

284 022 851

nebo klikněte na tlačítko

Získat slevu

*slevu je možné využít pouze při koupi vozu na splátky

Platnost kódu vyprší za

10:00

Gratulujeme!

Právě jste získali slevu

na nákup vašeho vozu

Co nevidět se Vám ozveme a domluvíme
si detaily zkušební jízdy.

Beru na vědomí

*slevu je možné využít pouze při koupi vozu na splátky