Kategorie

Názory zákazníků

Přečtěte si názory a zkušenosti našich spokojených zákazníků.

  • Koupě vozu
  • Prodej vozu
  • Výherci soutěží

Stanislava Markvartová

Kolín
Stanislava Markvartová - Kolín

“Chtěla bych pochválit profesionalitu zaměstnanců na pobočce v Kolíně, kde jsem zakoupila vyhlédnutý vůz a ještě i na protiúčet odprodala starší ojetý. Naprostá spokojenost s milým přístupem především pak s předvedením vozu a vysvětlením všeho potřebného. Vše proběhlo nad očekávání se skvělým přístupem. Děkuji”

Martin Bořil

Pardubice
Martin Bořil - Pardubice

“Velmi vstřícný přístup hlavně p. Debkowského nebo p. Blažka je jedním z důvodů, proč jsem na pobočce v Pardubicích koupil čtvrtý vůz za poslední dva roky (v AAA šest vozů celkem) a proč se tam vracím.”

Jolana

Olomouc
Jolana - Olomouc

“Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala a zároveň ocenila Vašeho zaměstnance pana Romana Nováka, který nám včera dne 25. 9. 2023 prodal v AAA Auto Olomouc vůz Renault Arkana. Jeho přístup byl velmi profesionální, vstřícný a ráda bych zde zdůraznila milé vystupování bez sebemenších známek arogance. Nevím, jestli je toto hodnocení napsáno přes e-mail správně, ale přesto děkujeme za příjemný zážitek u koupi vozu. Také bych si dovolila zmínit velmi milý přistup paní (bohužel jsem si jméno nezapamatovala), která s námi sepsala smlouvu a zařídila pojištění vozu. Opět, velmi ochotná, milá a vstřícná. Gratuluji k výběru Vašeho týmu.”

Alena Bajtošová

Praha
Alena Bajtošová - Praha

“Vážení, chtěla jsem vám z hloubi srdce pogratulovat k výběru zaměstnanců ve vaší podobočce v Praze. Došlo k tomu, že až téměř až ve 22hod mne řidič v rámci vašich skvělých a nadstandartních služeb přivezl z Mladé Boleslavi od přátel do prodejny. Přesto, že už bylo před uzavřením pobočky, všichni vaši zaměstnanci do JEDNOHO byli nesmírně milí, vstřícní, přátelští, i když už měli jet domko za svými rodinami (opravdu pozdní příjezd nebyl způsoben mojí vinou, oni to vědí). Zároveň bych chtěla jmenovitě poděkovat osobám, se kterými jsem jednala a byla doslova dojata jejich laskavým přístupem. Panu Stanislavovi (příjmení si nepamatuji), Kateřince Zímové, paní pokladní, všem pánům, co v budově zůstali, aby prodej proběhl dokonale hladce, panu Janovi, který mě v 23.30 vezl svým autem domů. I když to ted píšu, jsem opravdu pořád jejich přístupem dojata :) Také bych chtěla pogratulovat a poděkovat dvěma úúúúúúúúúúžasným mladým mužům - Jakubovi Štastnému a Josefovi Flachsovi, kteří mi v neděli autíčko přivezli, vše dokonale vysvětlili, jeden z nich mi na můj mobil natočil každé slovíčko, co se užívání autíčka týče, vedle mé nové "mrnavé a krásné lásky" Toyota Aygo udělali fotky (to samé se dělo i při koupi, že mě ještě u pobočky vedle něj vyfotili). Klaním se opravdu před vašimi zaměstnanci a ještě jednou moooooooooooc děkuji za malou lásku, kterou jsem si u vás pořídila a kdykoliv se na ní i z balkonu podívám, vybaví se mi nááádherný lidský přísup vašich zaměstnanců. Jejich úpřimnost nebyla přes pozdní hodiny hraná, naučená - já už se za tu dobu práce s lidma v jejich "dušičkách" vyznám. Děkuji, děkuji, děkuji.”

Vlastimil Plíva Elkus

Ústí nad Labem
Vlastimil Plíva Elkus - Ústí nad Labem

“Mám zde v Ustí nad Labem ve AAA zakoupené na firmu již 3 vozy a musím říci max. spokojenost. Solidní vystupování, vstřícnost a rychlé vyřízení. Doporučuji.”

Darja Slámová

Darja Slámová -

“Chtěla bych poděkovat Jindřichu Holanovi za vynikající servis při nákupu mého vozu. Jeho ochota, znalosti a péče o zákazníka jsou opravdu mimořádné.”

Jana Horáková

Praha
Jana Horáková - Praha

“Chtěla bych pochválit prodejce pana Čecha na pobočce Praha, kde nám velmi ochotně pomohl tento prodejce vybrat vhodný vůz do naší rodiny. Pan Čech byl více než vstřícný a ochotný, dokonce s námi poletoval kolem vozů v pěkném lijáku :). Dále chceme vyslat velikou pochvalu k Paní Němcové, která se nám též velmi věnovala ačkoliv měla souběžně více klientů naráz a Ve vaší firmě umí vytvořit skoro zázrak, aby klientovi vyšla vstříc. Děkujeme :)”

David Sztyper

David Sztyper -

“Solidní jednání a přístup k zákaznikům, rychlost vyřízení, krásné a příjemné prostředí pro zákazníky. Vstřícný a profesionální přístup vedoucího prodeje a všech zaměstnanců AAA. Děkuji všem za pomoc při vyřízení a zprostředkovaní koupi nového auta.”

Roman Košina

Praha
Roman Košina - Praha

“Chtěl bych velice pochválit pracovnici Nikolu Novotnou z pobočky Praha Dolní Chabry, byla velice milá a profesionální, děkujeme.”

Ivana Košinová

Praha
Ivana Košinová - Praha

“Dobrý den, dnes jsme se byli podívat v AAA Auto v Praze Čimicích. Chtěla bych poděkovat za rychlou a velice příjemnou spolupráci jak prodejce, který se nám věnoval při předvedení vozu, tak jeho kolegyni (N.Novotné), která s nami sepisovala smlouvu. Byli jsme velice spokojeni.”

Alena Ospalikova

Hradec Králové
Alena Ospalikova - Hradec Králové

“Dobry den, dne 13.7.2023 jsme byli kupovat auto. Muzu rict, velice ochotni byli v Hradci Kralove, moc si zaslouzi pochvalu pan Pavel Horak a pan Jan Ctvrtecka. Prijemne vystupovani a dobre se staraji o sve zakazniky. Podle nas si zaslouzi velke dik.”

Michaela Šimáková

Praha
Michaela Šimáková - Praha

“Dobrý den, včera jsme v pobočce na Dolních Chabrech kupovali nový vůz a náš prodejce byl Milan Klik. Chtěli bychom mu zanechat kladnou recenzi za jeho ochotný, vstřícný a příjemný přístup. Pán byl velice sympatický a pomohl nám vybrat to pravé auto. Dokonce byl i ochotný sjednat menší slevu, kterou jsme velice ocenili. Se vším pomohl a papírování nám vyřídil opravdu rychle. Takhle spokojení jsme z autosalonu odcházeli poprvé.”

Petr Vigh - Sokolov

Petr Vigh

Sokolov
Petr Vigh - Sokolov

“Jsem s vozidlem naprosto spokojen, auto je bez závad, nikde nesvítí žádná kontrolka, ani nic neteče, žádný oleje, apod., ani nic neboucha, neklepe, apod. Vozidlo je plně servisovany, včetně registrovaný pod Cebia spol s r.o. , i protfoloiu Cebia - Carolina, kde jsou veškeré údaje, včetně ErWin - elektronická servisní knížka Volkswagen AG, Škoda Auto a.s. Dále jsem měl vozidlo na STK a Emise, a vše v naprostém pořádku a vše bylo excelentní. Vozidlo je i ze spoda netknuté !!!!!!!!!! Vozidlo má maximální plnou výbavu, která je doposud naprosto v pořádku. Auto jsem nechal plně servisovat, plná údržba, a vše sem nechal plně zapsat do ErWinu pod Volkswagen AG a Cebia spol s r.o. Carolina. Co nesmím zapomenout a chci podotknout, že jsem prohlížel Vaše stránky AAA Auto pár měsíců, a když jsem viděl toto vozidlo u vás v Praze, a když ho viděla moje přítelkyně Eva Wimmerová, vozidlo ji i mě okouzlilo, a byla ráda, že jsem mohl vozidlo právě od Vás koupit !!!!!!!!!!!!! Jak říkám, jsem naprosto spokojený Váš zákazník, i z důvodu jakým způsobem proběhl obchod - koupě, jak u vás v Praze, tak i na nejbližší pobočce Sokolov, kam sem si nechal vozidlo přivést, protože jsem ( jsme) z Karlových Varů. Věřím, že do budoucna od Vás koupím další Škoda Superb 3 nebo 4 , v té samé výbavě style, i v barvě Rosso Brunelo Metallic, v benzínu.”

Jakub Wildmann

Jakub Wildmann -

“Dobrý den, dne 09/07/2023 jsem si u vás zakoupil vůz. Touto cestou bych chtěl poděkovat panu Milanovi Klikovi za pomoc s výběrem vozu a paní Lucii Pěkné za pomoc s financováním. Byl jsem celkově velmi spokojen, žádné zdlouhavé čekání. DÍKY MOC”

Petr Jáchym

Petr Jáchym -

“Velmi děkuji s výběrem vozu jsem spokojený”

Berenika Nová

Berenika Nová -

“Děkuji ačkům za vyborný přístup při výběru nového vozu...Díky ...určitě doporučím...”

ADAM LES

ADAM LES -

“Děkuji AAA za vstřícnost a dobrý výběr vozů... určitě doporučím.”

Jan Lacina

Ústí nad Labem
Jan Lacina - Ústí nad Labem

“Minulý týden jsem si vybral a rezervoval vůz u pobočky Diskont AAAAuto v Ústí nad Labem. Byl jsem mile překvapen ochotou a přístupem zaměstnanců, vyhovět mi a zodpovědět každou otázku, vše ukázat a vysvětlit. Jednalo se o poměrně letitý vůz, a tak při předání mi bylo umožněno i shlédnout spodek a absolvovat jízdu s řidičem i sám. Byl mi vysvětlen prodejní proces, který mně následovně čeká, nabídnuty možnosti pojištění pro všechna nebezpečí, bonusy a slevy, které mě mile potěšily. Sice se to trochu protáhlo, ale vše proběhlo ve velice milé atmosféře. Jen toho papírování bylo opravdu moc a to i přesto, že vše bylo duplikováno na můj email. Zaplacení mi bylo nabídnuto ve všech dnes dostupných variantách. Po převzetí jsem se ještě několikrát vracel, jelikož se jednalo o vůz více elektrizovaný, než jsem byl zvyklý. Opět mi bylo vše důkladně vysvětleno a popřána šťastná cesta. Potěšilo by mně, kdyby příště ještě měli spolupráci s STK a k autu bych dostal desky se vším co potřebujete k přepisu na DI. Po některých šeptandách musím konstatovat, že já jsem byl docela spokojen. Děkuji.”

Petr Vigh - Sokolov

Petr Vigh

Sokolov
Petr Vigh - Sokolov

“Přeji krásného a pohodového dne. Vážená Společnost AURES HOLDINGS a.s. Nedá mi to, abych Vám znova nenapsal. Pořád čtu špatnou rezenci a další články na Vás. Vůbec se mi to nelíbí!!!!!!!!! A jako Váš spokojený zákazník musím vyvrátit opak. Když jsem před rokem od Vás v Praze kupoval Škoda Superb 3, auto jsem nechal servisovat, a vozidlo jezdí v pořádku, bez závad!!!!!! Nedávno jsem byl na povinné STK a Emise, a auto naprosto absolutně v pořádku!!!!!!!!! Bez jakýchkoliv závad!!!!!!!!!!!!! A emise? Excelentní!!!!!!!! Spodek vozu je netknutý, není nikde nic, co by se muselo opravit, apod. A není vůbec prorezavělý!!!!!!! Já jsem s Vámi a to říkám opakovaně naprosto spokojený!!!!!!!!!!! Na voze nikde nic nebouchá, neteče, a nesvítí žádné kontrolky. A vozidlo, když bylo na STK a bylo napojeno na PC, nikde nevykazovalo žádnou chybu, ani na lambda sondy, ani katalyzátor. Vše v naprostém pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!! S vozidlem jsem naprosto spokojený, i se Společností AAA AUTO s.r.o., s AURES Holdings a.s. i s pobočkou Sokolov. Přeji Vám klidný spánek a pohodový den.”

Ondřej Lázna

Ondřej Lázna -

“Při koupi auta jsme se setkali s perfektní obsluhou u Jaroslava Černíka,technika a Jennifer Semorádové,administrativní pracovnice; lepší to být nemůže!”

Vážíme si vašeho
soukromí

Aby pro vás bylo prohlížení našich stránek co nejpohodlnější, využíváme soubory cookies.Cookies nám slouží pro zlepšování našich služeb a zároveň vám díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný.

Spravovat cookies

Zásady ochrany osobních údajů

Tento web používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku při procházení webem. Z těchto souborů cookie jsou soubory cookie, které jsou kategorizovány podle potřeby, uloženy ve vašem prohlížeči, protože jsou nezbytné pro fungování základních funkcí webu.

Používáme také soubory cookie třetích stran, které nám pomáhají analyzovat a porozumět tomu, jak tento web používáte, k ukládání uživatelských preferencí a poskytování obsahu a reklam, které jsou pro vás relevantní. Tyto soubory cookie budou ve vašem prohlížeči uloženy pouze s vaším souhlasem. Máte také možnost odhlásit se z těchto souborů cookie. Ale odhlášení některých z těchto souborů cookie může mít vliv na váš zážitek z prohlížení. Další informace naleznete v našich Zásadách používání souborů cookie.


Nutné Vždy aktivní

Nezbytné soubory cookie jsou klíčové pro základní funkce webu a web bez nich nebude fungovat zamýšleným způsobem. Tyto soubory cookie neukládají žádné osobní údaje.


Funkční

Funkční soubory cookie pomáhají vykonávat určité funkce, jako je sdílení obsahu webových stránek na platformách sociálních médií, shromažďování zpětných vazeb a další funkce třetích stran.


Analytické

Analytické soubory cookie se používají k pochopení toho, jak návštěvníci interagují s webem. Tyto soubory cookie pomáhají poskytovat informace o metrikách počtu návštěvníků, míře okamžitého opuštění, zdroji návštěvnosti atd.


Marketingové

Soubory cookie reklamy se používají k doručování návštěvníků přizpůsobenými reklamami na základě stránek, které navštívili dříve, a k analýze účinnosti reklamní kampaně.